energa olsztyn przetargi

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu energa olsztyn przetargi. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące energa olsztyn przetargi.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • W grupie łatwiej powalczyć o tańszy prąd

  W grupie łatwiej powalczyć o tańszy prąd

  Na rynku energii dla biznesu do przedsiębiorców należy teraz ostatnie słowo. Mogą wybierać dostawców, a kilkanaście podmiotów kupujących energię wspólnie może wytargować 20–30 proc. obniżki. Przy odrobinie szczęścia rachunek stopnieje jeszcze bardziej

  czytaj więcej

 • Polska w budowie obwodnic. Zobacz mapę miliardowych inwestycji w 2014 roku

  Polska w budowie obwodnic. Zobacz mapę miliardowych inwestycji w 2014 roku

  Na jesień resort transportu zapowiada nowe przetargi drogowe. Chce wybudować obwodnice 10 miast, a w 2014 r. co najmniej dwóch kolejnych. Wszystkie budowy mają ruszyć w przyszłym roku. To możliwe, bo Ministerstwo Transportu znalazło ponad 5,2 mld zł na inwestycje, które miały zniknąć z rządowych planów. Ostatecznie większość z nich została zapisana w załączniku do programu budowy dróg krajowych, który w najbliższych dniach najpewniej zostanie przyjęty przez Radę Ministrów.

  czytaj więcej

 • Inteligentne liczniki zmusiły klientów do oszczędzania

  Inteligentne liczniki zmusiły klientów do oszczędzania

  Nowe plany taryfowe wykazały, że konsumenci przesuwają czynności związane z korzystaniem z energii elektrycznej na godziny tańsze lub na weekendy, a część prądu po prostu zaoszczędzili. Wszystko dzięki instalacji w ich domach nowoczesnych urządzeń pomiarowych.

  czytaj więcej

 • Rok 2016 w gospodarce. Skrót najważniejszych wydarzeń

  Rok 2016 w gospodarce. Skrót najważniejszych wydarzeń

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki skarbu państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej