karta odpowiedzi egzamin gimnazjalny

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu karta odpowiedzi egzamin gimnazjalny. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące karta odpowiedzi egzamin gimnazjalny.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Jak należy się przygotować do nowego egzaminu gimnazjalnego

  Jak należy się przygotować do nowego egzaminu gimnazjalnego

  Za dwa tygodnie gimnazjaliści z klas III przystąpią do egzaminu kończącego naukę. Od roku szkolnego 2011/2012 jest on przeprowadzany na zmienionych zasadach. Zakres wiadomości i umiejętności sprawdzanych na egzaminie określa nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego.

  czytaj więcej

 • Egzamin gimnazjalny 2015: Zobacz pytania z matematyki [ARKUSZE]

  Egzamin gimnazjalny 2015: Zobacz pytania z matematyki [ARKUSZE]

  Dziś gimnazjaliści pisali egzamin z przedmiotów matematycznych - na odpowiedź na pytania mieli 90 minut. Oto arkusz testowy z matematyki.

  czytaj więcej

 • Zmiany w szkołach, czyli jak będzie

  Zmiany w szkołach, czyli jak będzie

  Wyjaśniamy wszystko, co trzeba wiedzieć o najnowszej rewolucji w edukacji. Prezentacja założeń reformy oświaty przyniosła więcej pytań niż odpowiedzi. Minister edukacji Anna Zalewska pokazała ogólne schematy dotyczące działania systemu szkolnego już od przyszłego roku, ale na szczegółowe rozwiązania każe czekać do października, kiedy MEN pokaże projekt ustawy.

  czytaj więcej

 • Resort edukacji tnie stawki dla egzaminatorów

  Resort edukacji tnie stawki dla egzaminatorów

  Nauczyciele mniej zarobią na przenoszeniu odpowiedzi ucznia na kartę egzaminacyjną. Zamiast 2,08 zł za jeden arkusz dostaną 1,55 zł. Tak wynika z rozporządzenia ministra edukacji narodowej z 5 października 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków wynagradzania egzaminatorów za udział w przeprowadzaniu sprawdzianu i egzaminów oraz nauczycieli akademickich za udział w przeprowadzaniu części ustnej egzaminu maturalnego (Dz.U. poz.1691).

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne