Wiadomości

25 marca 2020 r.

Wszystko po to, by ograniczyć osobisty kontakt urzędników z petentami. Podobnie było przez trzy dni w Łodzi, ale na szczęście udało nam się tam szybko wdrożyć procedury, dzięki którym formalności można załatwić korespondencyjnie – mówi Marek Konieczny, prezes Związku Dealerów Samochodowych. Według informacji ZDS rejestracja aut jest niemożliwa w prawie 30 proc. wydziałów komunikacji w Polsce.

Dilerzy apelują o rejestrowanie nowych aut25 marca 2020 r.

W ostatnich dniach w niektórych miejscach kraju występują problemy z zarejestrowaniem nowego samochodu. – O ile np. w Warszawie nie ma z tym kłopotu, to już w Katowicach, Krakowie czy Gdyni, na skutek decyzji poszczególnych starostów, rejestracja pojazdów została wstrzymana.

16 marca 2020 r.

Od dzisiaj wewnątrzkrajowe loty będą zawieszone - taką decyzję podjął premier Mateusz Morawiecki - powiedział szef KPRM.

Premier zawiesza wewnątrzkrajowe loty16 marca 2020 r.

Od dzisiaj wewnątrzkrajowe loty będą zawieszone - taką decyzję podjął premier Mateusz Morawiecki - przekazał w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk. Dodał, że decyzja premiera zostanie potwierdzona na poniedziałkowym zespole zarządzania kryzysowego.