Wiadomości

22 lipca 2014 r.

Autostrada A4 liczy 594 km długości. Ale dwa odcinki są ciągle w budowie

Z Niemiec do Rzeszowa. Przyspieszenie na A422 lipca 2014 r.

Wykonawca deklaruje: nowy odcinek przejezdny już we wrześniu. Na razie A4 ma 594 km. Jesienią, kiedy przybędzie fragment z Tarnowa do Dębicy, osiągnie ponad 630 km. A po planowanym na połowę 2016 r. otwarciu brakującego odcinka z Rzeszowa do Jarosławia – ponad 670 km. Już pierwszy z tych wyników to rekord. Nawet trasa A2 – po dociągnięciu od strony Poznania i Warszawy do granicy z Białorusią, co nastąpi dopiero po 2020 r. – będzie miała „tylko” 623 km. A planowana długość A1 z Gdańska do granicy z Czechami (brakuje jej odcinka ze Strykowa do Pyrzowic) to 570 km.

21 lipca 2014 r.

W lipcowym rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl analizujemy przypadek, w którym zakupem auta zainteresowany jest singiel.

Planujesz kupić auto? Sprawdź najnowszy ranking kredytów samochodowych21 lipca 2014 r.

Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu – wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku