statystyki

Konkurs na przebój dla polskich piłkarzy na Euro 2012

skomentuj

Reprezentacja Polski na Euro 2012 będzie miała swój oficjalny przebój. Radio ZET, PZPN, TVP1 i Stołeczna Estrada ogłaszają plebiscyt na "Hit biało-czerwonych". Trzy najlepsze utwory będą grane przed każdym meczem reprezentacji Polski podczas Euro 2012.

Publikacja: 5 kwietnia 2012, 08:54 Aktualizacja: 5 kwietnia 2012, 08:56

W konkursie mogą wziąć udział zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i amatorzy. Warunkiem uczestnictwa jest nagranie piosenki o tematyce piłkarskiej, która będzie zagrzewać do boju polskich zawodników, a kibiców porwie do jeszcze głośniejszego dopingu i wyzwoli w nich pokłady pozytywnych emocji.

Zgłoszenia do konkursu "Hit biało-czerwonych" należy nadsyłać do 13 kwietnia. Zwycięski utwór zostanie zaprezentowany podczas koncertu 2 kwietnia, tuż przed ogłoszeniem przez Franciszka Smudę składu reprezentacji Polski na Euro.

W pierwszym etapie konkursu jury, w składzie: Beata Kozidrak, Rafał Olejniczak, Jarosław Paszkowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Matusiak oraz członek honorowy Franciszek Smuda wyłoni 25 utworów, które powalczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Dziesięciu wykonawców najlepszych piosenek wystąpi zaś 2 maja podczas plenerowego koncertu. Jego finałem będzie oficjalne ogłoszenie przez Franciszka Smudę szerokiego składu reprezentacji Polski na EURO 2012. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP1. O tym, który z utworów stanie się oficjalnym hitem biało-czerwonych, zdecydują widzowie w smsowym głosowaniu Szczegółowy regulamin konkursu "Hit biało-czerwonych" znajduje się na www.radiozet.pl oraz www.pzpn.pl.

Zapytaj o licencje