statystyki

Wybory parlamentarne 2019. Listy wyborcze [WARSZAWA]

skomentuj

W wyborach parlamentarnych w niedzielę, 13 października wybierzemy 20 posłów z Warszawy. Kandydatów zgłosiło pięć komitetów wyborczych. Sprawdź, kto kandyduje na posła w Warszawie.

Publikacja: 13 września 2019, 07:00

Sprawdź, kto kandyduje na posła w Warszawie.

źródło: ShutterStock
Sprawdź, kto kandyduje na posła w Warszawie.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1 KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria

2 LUBNAUER Katarzyna Anna

3 ROSATI Dariusz Kajetan

4 FABISIAK Joanna

5 SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz

6 PIEKARSKA Katarzyna Maria

7 SZCZERBA Michał Roch

8 POTAPOWICZ Sławomir

9 ZIELIŃSKA Urszula Sara

10 KOSECKI Roman Jacek

11 POTOROCZYN Paweł Rafał

12 DĄBROWSKA Alicja

13 JACHIRA Klaudia Krystyna

14 SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr

15 ŁOBODA Dorota Ewa

16 MANARCZYK Bożena Maria

17 BORKOWSKI Wojciech Józef

18 KRAJEWSKA Sylwia

19 KACPRZYK Dawid

20 MIŚKIEWICZ Jolanta

21 LUFT Krzysztof Stanisław

22 ŁOBACZ Bogusław Kazimierz

23 SKRZECZ Jerzy Norbert

24 TURSKA Marta Katarzyna

25 PIOTROWSKI Arkadiusz

26 WYRWAŁ Agnieszka Monika

27 RUDZIAK Anna

28 SAMCZYK Anna Elżbieta

29 LACH Lilianna Irena

30 ŁĄCKA Ilona Joanna

31 ROGULSKI Igor

32 LEŚNIAK Edyta Róża

33 WASYLUK Aleksander

34 CHMIEL Patrycja Maria

35 ROSS Tadeusz Edward

36 WOJDA Paweł Konrad

37 STELMASZYK Anna Małgorzata

38 KERYK Myroslava

39 KRASOŃ Łukasz

40 GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard

2 PEJO Bartłomiej Artur

3 SKUTECKI Paweł Juliusz

4 MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia

5 MAGIERA Wiesław Marian

6 KOWALIŃSKI Aleksander Filip

7 NITECKA Ewa Alicja

8 BOROWSKI Jan

9 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna

10 JURKIEWICZ Gabriela Zofia

11 WAWER Alina Barbara

12 TUMANOWICZ Sławomir

13 KUMÓR Andrzej Paweł

14 KRANAS Justyna Stefania

15 ŻELAZNY Krystian Zbigniew

16 ROSS Sebastian

17 ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena

18 URBANEK Antoni Konrad

19 ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz

20 BODAKOWSKI Jan Antoni

21 KOWALSKI Jarosław Grzegorz

22 JARZĄBEK Łukasz Zbigniew

23 KOWALSKA Agnieszka

24 KESSLING Izabela

25 BABIAK Andrzej

26 FLORYSIAK Jacek Piotr

27 STERKOWSKI Piotr Roman

28 DMOWSKI Rafał Przemysław

29 POKOJSKA Angelika Justyna

30 UTECHT Martyna student Sieradz

31 KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena

32 NIEZNAŃSKA Paulina

33 KŁOS Rafał Patryk

34 KUŚMIERCZYK Marcin Józef

35 KASPRZAK Rajmund Krzysztof

36 KASJANIUK Adam

37 RUMIŃSKI Jakub Maciej

38 ROSOWSKI Włodzimierz Witold

39 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria

40 KROGULSKI Mariusz Lesław

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 BARTOSZEWSKI Władysław

2 OJER Anna Małgorzata

3 STANISZKIS Joanna Maria

4 STELMAŃSKA Izabela

5 HELWING Stanisław Piotr

6 WĄSOWICZ Michał Janusz

7 RAKIEL-CZARNECKA Walentyna

8 FLIS-KUCZYŃSKA Halina

9 ZAWŁOCKI Juliusz Jakub

10 SAWICKI Emil Krzysztof

11 STRĄK Michał Stanisław

12 BOGIEL Teresa Maria

13 MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew

14 ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof

15 WASILEWSKA Lucyna Gertruda

16 PŁOWICZ Marcin Tomasz

17 BIELSKI Karol Tomasz

18 DYDUCH Janusz

19 GARSTKA Tatiana Joanna

20 ŁAZARSKI Roman

21 PANAS Anna Józefa

22 WYSZYŃSKA Teresa Maria

23 GRUDOWSKA Agata Zofia

24 RUTKOWSKA Mirosława

25 MARECKI Marek Antoni

26 MAZUREK Aleksander Paweł

27 OWCZARSKI Piotr Krzysztof

28 KOZUBEK Elżbieta Barbara

29 MISIEJKO Karolina

31 NOWOSIELSKI Kamil Ernest

32 WIECZOREK Katarzyna Agata

33 GOŁOTA Bożenna Jolanta

34 CZAPLICKI Zbigniew

35 WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech

36 MAZUREK Jerzy

37 CHOIŃSKA Alicja Elżbieta

38 SZYMANEK Piotr Ludomir

39 TYSZCZUK Sebastian Adrian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander

2 KAMIŃSKI Mariusz

3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria

4 NAIMSKI Piotr Aleksander

5 KRAJEWSKI Jarosław Karol

6 LISIECKI Paweł Jacek

7 GRYGLAS Zbigniew

8 TOMASZEWSKA Ewa

9 KALETA Sebastian Jerzy

10 WYPYCH Małgorzata Maria

11 MELAK Andrzej Józef

12 SEMENIUK Olga Ewa

13 GÓRSKI Patryk

14 BOROWSKI Adam Zbigniew

15 FRĄCKOWIAK Filip Jakub

16 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej

17 TERLECKA Mirosława Hanna

18 GOZDEK Piotr Paweł

19 PERET Ewa

20 GÓRSKI Krzysztof Robert

21 BOSAK Krzysztof Tomasz

22 KOLASIŃSKA Bożena

23 CACKOWSKI Marek Jan

24 POLAK Katarzyna Maria

25 KACPROWICZ Sławomir Stanisław

26 SMALCERZ Ewa Maria

27 MIODUSZEWSKA Teresa

28 KULESZA Stefan

29 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna

30 TERLECKI Paweł Andrzej

31 WYSOCKI Krzysztof

32 KĘZIK Anna

33 GAJEWSKA Irena

34 SZYMAŃSKI Paweł

35 PALUSZEK Aneta

36 JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga

37 MOLICKI Maciej

38 KSIĘŻAK Paweł Krzysztof

39 REJOWSKI Grzegorz Paweł

40 ZABŁOCKI Wojciech Jakub

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1 ZANDBERG Adrian Tadeusz

2 ŻUKOWSKA Anna Maria

3 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata

4 BIEJAT Magdalena Agnieszka

5 LIEDEL Krzysztof

6 PELC Filip Tadeusz

7 PRZYŁUSKA Bożena Marta

8 BRÓZDA Hanna Janina

9 DUDA Katarzyna Beata

10 STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew

11 LISZKA Sebastian Roman

12 POSTNIKOFF Danuta Beata

13 WICHA Joanna Beata

14 KUBIAK Jacek Zbigniew

15 GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech

16 KUCZYŃSKA Urszula Teresa

17 MYCKA Łukasz Kamil

18 KELLES-KRAUZ Joanna Maria

19 OŻDŻEŃSKI Wojciech

20 ROZENEK Dariusz Krzysztof

21 BRONOWICKA Joanna Wanda

22 DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz

23 DOMAŃSKA Inga Maria

24 RYTEL Jerzy Marian

25 WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor

26 PAJĘCKA Anna Paulina

27 JAGODZIŃSKA Anna Klara

28 MIENIEWSKI Daniel

29 LUTOSTAŃSKA Agnieszka

30 GĄSIOROWSKA Małgorzata Anna

31 ŻURAWSKI Cezary

32 SADOWSKA Anna Paulina

33 MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław

34 KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna

35 GODLEWSKA Joanna Maria

36 SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej

37 JANICZAK Grzegorz Jan

38 UTOWKA Patryk Piotr

39 SAYED Marta Zofia

40 GADZINOWSKI Piotr

Zapytaj o licencje

Sondaże

Ordynacja

Kandydaci

Zapisz się na bezpłatny newsletter