statystyki

Zapewniamy eko-stabilność

12.12.2013, 12:10; Aktualizacja: 12.12.2013, 12:43
 • Wyślij
 • Drukuj

Odpady i ich zagospodarowanie to temat, który od zawsze pojawiał się w codziennym życiu. Skala tego problemu stale wzrasta z powodu coraz większych ilości surowców i odpadów które wyrzucamy. Gminy, instytucje oraz mieszkańcy wymagają pomocy w celu uzyskania równowagi w tym zakresie. O taką od lat dba SanTa-EKO z siedzibą w Sandomierzu.


SanTa-EKO

SanTa-EKO

źródło: Materiały Prasowe

Spółka została utworzona w 1996 roku. Od początku swojego funkcjonowania przedsiębiorstwo prowadzi działalność na rynku ochrony środowiska, a w szczególności koncentruje się na świadczeniu usług odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych. To pierwsza prywatna firma w regionie, która zaczęła troszczyć się o lokalny ekosystem. Dziś przedsiębiorstwo ma bardzo mocną pozycję na rynku, a marka SanTa-EKO budzi zaufanie, o czym świadczy stale zwiększająca się liczba kontrahentów.

Cały czas się rozwijamy, a nasi pracownicy nieprzerwanie budują rozpoznawalność marki. Stawiamy na jakość i dbałość o klienta – mówi Tadeusz Zych, Prezes  SanTa-EKO Sp. J.

Spółka dostosowuje się do bieżących wymagań rynku zwiększając zakres świadczonych usług, inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trafne odczytywanie sygnałów rynkowych przekłada się na pozyskiwanie nowych kontraktów – m.in. podjęcie współpracy z koncernem Valeo zaowocowało otwarciem oddziału spółki w Czechowicach- Dziedzicach.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wdrożonemu od 2004r. Systemowi Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008, usługi SanTa-EKO znajdują się na poziomie gwarantującym najwyższą jakość.

SanTa-EKO to przede wszystkim załoga. Wysokie kompetencje i zaangażowanie pracowników pozwoliły spółce wypracować pozycję  lidera w branży gospodarki odpadami w regionie. Ekologiczne rozwiązania i konsekwencja w  ich wdrażaniu składają się na wysoki poziom usług tak w ich wymiarze gospodarczym, jak też ekologicznym. A nominacja do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2013 tylko to potwierdza.

Arkadiusz Poręba

Źródło:Biznes Raport
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   • Ascensia Diabetes Care z myślą o chorych na cukrzycę

    Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o. o. powstała w 2016 roku w wyniku przejęcia Bayer Diabetes Care przez Panasonic Healthcare Holdings.

   • Przedsiębiorcze zarządzanie

    Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem wymaga od menedżerów znajomości branży, otoczenia firmy, kreatywności oraz identyfikacji obszarów zwiększających przewagę nad konkurencją. Postęp techniczny i zmienność otoczenia, w którym działają przedsiębiorstwa, powoduje, że menedżerowie skupiają się na ciągłym doskonaleniu jakości, a także poprawie efektywności gospodarowania.

   • Inwestycja w jakość się opłaca

    Jakość jest niezwykle istotną cechą, zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów. Każda firma chce, aby jej produkty spełniały określone normy, ale przede wszystkim zaspokajały oczekiwania kupujących. Nie ma jednej definicji jakości, ale często jest ona uosabiana z rozwojem i dążeniem do doskonałości.

   • Eko-jakość w Rekopolu

    „Jak projektować, żeby recyklingować” to innowacyjny projekt Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań S.A., Laureata Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz naszego partnera merytorycznego kategorii EKOLOGIA. Inicjatywa została podjęta naprzeciw wyzwaniom przedsiębiorców w gospodarce o obiegu zamkniętym.

   • Sukces zaczyna się od jakości

    Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny. Konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów, dlatego warunkiem dobrego prosperowania przedsiębiorstwa na rynku jest wartościowa i jakościowa oferta.

   Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

   PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

   Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 784 74 00, sekretariat@jakoscroku.pl