statystyki

Zapewniamy eko-stabilność

12.12.2013, 12:10; Aktualizacja: 12.12.2013, 12:43
 • Wyślij
 • Drukuj

Odpady i ich zagospodarowanie to temat, który od zawsze pojawiał się w codziennym życiu. Skala tego problemu stale wzrasta z powodu coraz większych ilości surowców i odpadów które wyrzucamy. Gminy, instytucje oraz mieszkańcy wymagają pomocy w celu uzyskania równowagi w tym zakresie. O taką od lat dba SanTa-EKO z siedzibą w Sandomierzu.


SanTa-EKO

SanTa-EKO

źródło: Materiały Prasowe

Spółka została utworzona w 1996 roku. Od początku swojego funkcjonowania przedsiębiorstwo prowadzi działalność na rynku ochrony środowiska, a w szczególności koncentruje się na świadczeniu usług odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych. To pierwsza prywatna firma w regionie, która zaczęła troszczyć się o lokalny ekosystem. Dziś przedsiębiorstwo ma bardzo mocną pozycję na rynku, a marka SanTa-EKO budzi zaufanie, o czym świadczy stale zwiększająca się liczba kontrahentów.

Cały czas się rozwijamy, a nasi pracownicy nieprzerwanie budują rozpoznawalność marki. Stawiamy na jakość i dbałość o klienta – mówi Tadeusz Zych, Prezes  SanTa-EKO Sp. J.

Spółka dostosowuje się do bieżących wymagań rynku zwiększając zakres świadczonych usług, inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trafne odczytywanie sygnałów rynkowych przekłada się na pozyskiwanie nowych kontraktów – m.in. podjęcie współpracy z koncernem Valeo zaowocowało otwarciem oddziału spółki w Czechowicach- Dziedzicach.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wdrożonemu od 2004r. Systemowi Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008, usługi SanTa-EKO znajdują się na poziomie gwarantującym najwyższą jakość.

SanTa-EKO to przede wszystkim załoga. Wysokie kompetencje i zaangażowanie pracowników pozwoliły spółce wypracować pozycję  lidera w branży gospodarki odpadami w regionie. Ekologiczne rozwiązania i konsekwencja w  ich wdrażaniu składają się na wysoki poziom usług tak w ich wymiarze gospodarczym, jak też ekologicznym. A nominacja do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2013 tylko to potwierdza.

Arkadiusz Poręba

Źródło:Biznes Raport
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   • Przedsiębiorstwa powinny być pewne jakości

    W dzisiejszej dobie walki konkurencyjnej, gdy mamy do czynienia z rynkiem konsumenta, przedsiębiorstwa dbające o satysfakcję prosumenta muszą być pewne jakości. Przedsiębiorstwa pewne jakości to takie, które doskonale wiedzą, dlaczego nie mają problemów z jakością.

   • Pokaż swoją jakość i zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®!

    Tegoroczna edycja Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU, to dobry moment na podkreślenie jakości produktów i usług. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to ważna inicjatywa promująca jakość, realizowana od kilkunastu lat przez Fundację Qualitas. Certyfikat przyznawany jest podmiotom, dla których jakość jest wartością priorytetową. Są to m.in. przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, które oferują wysoką jakość, a przy tym stosują innowacyjne i ekologiczne rozwiązania.

   • IV Europejski Kongres Jakości

    21 marca 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Fundację Qualitas, która wpisuje się w kalendarz europejskich wydarzeń związanych z jakością. Sukces poprzednich edycji Kongresu pozwala wyznaczać kierunki rozwoju jakości, dlatego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Future of the Quality”.

   • Zostań Ikarem Jakości!

    Trwa II edycja ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania. Do końca grudnia br. można zgłosić prace. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Dobrych Praktyk w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

   • Rekopol bierze udział w projekcie Kampania 17/17

    Laureat Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz Partner Merytoryczny kategorii EKOLOGIA - firma Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A., jest Partnerem Wspierającym Projektu Kampania 17/17, na rzecz promocji Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

   Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

   PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

   Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 784 74 00, sekretariat@jakoscroku.pl