« Powrót do artykułu

Napieralski: kandydaci SLD do rządu to m.in. Zemke, Olejniczak, Piekarska

Wiceszefowa SLD Katarzyna Piekarska, europosłowie Wojciech Olejniczak i Janusz Zemke - to potencjalni ministrowie z Sojuszu, których wymienia szef partii Grzegorz Napieralski. Według niego, w tej kadencji SLD zdobyło "absolutną zdolność koalicyjną".

Grzegorz Napieralski. Fot. Newspix.pl

autor: FOCUSżródło: Newspix

Według Napieralskiego, wynik jaki w przedwyborczych sondażach osiąga Sojusz, nie powtórzy się 9 października.

statystyki

Komentarze (2)

 • Mark(2011-10-04 21:46) Zgłoś naruszenie 00

  Nasz Zapatero ciągle jest w amoku. Mówi o rządzie, gdy nie wiadomo czy znajdzie się w parlamencie. Osłabiła go PO i Palikot i ludzie zgłupieli. Do tego trzeba dodać 1-2% Partii Pracy , która też jest lewicowa.Na kogo głosować?
  Na emerytów komunistów z SLD czy na człowieka biegającego z penisem w ręce i w koszulce jestem gejem, co sugeruje że dba o rozwój rodziny. Gdy dołączyli do niego geje z Biedroniem, Nowicka specjalistka od totalnej aborcji to ,żeczywiście kraj będzie rozwijał się i dochód na osobe wzrośnie bo ... nie będzie dzieci. Oto nowe lewackie pomysły na Polskę.Doswiadczała to Portugalia , Grecja i Hiszpania i ... juz sa efekty. Kto ich utrzyma/ Socjalistyczna Międzynarodówka z Unii Europejskiej. Juz w styczniu Schulże z Niemiec obejmie przewodnictwo po nieudaczniku Buzku, który "sprawdził sie w RP jako premier " Buzek - na wózek" i chyba to był jego sukces, że dotrwał bez wózka.

  Odpowiedz
 • Mark(2011-10-04 21:49) Zgłoś naruszenie 00

  Nasz Zapatero ciągle jest w amoku. Mówi o rządzie, gdy nie wiadomo czy znajdzie się w parlamencie. Osłabiła go PO i Palikot i ludzie zgłupieli. Do tego trzeba dodać 1-2% Partii Pracy , która też jest lewicowa.Na kogo głosować?
  Na emerytów komunistów z SLD czy na człowieka biegającego z penisem w ręce i w koszulce jestem gejem, co sugeruje że dba o rozwój rodziny. Gdy dołączyli do niego geje z Biedroniem, Nowicka specjalistka od totalnej aborcji to ,rzeczywiście kraj będzie rozwijał się i dochód na osobę wzrośnie bo ... nie będzie dzieci. Oto nowe lewackie pomysły na Polskę. Doświadczała to Portugalia , Grecja i Hiszpania i ... juz są efekty. Kto ich utrzyma? Socjalistyczna Międzynarodówka z Unii Europejskiej. Juz w styczniu Schulże z Niemiec obejmie przewodnictwo po nieudaczniku Buzku, który "sprawdził się w RP jako premier określany mianem " Buzek - na wózek" i chyba to był jego sukces, że dotrwał bez wózka.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!