statystyki

Jarzębina: Gdybyśmy zaśpiewały "Koko, Euro Spoko", Polska wygrałaby z Grecją 2:0

skomentuj

Zespół Jarzębina, wykonawca utworu "Koko, Euro Spoko", stawia na wygraną Polaków w meczu z Rosjanami.  O meczu otwarcia Polska-Grecja członkinie zespołu mówią: "Gdybyśmy zaśpiewały, to nie byłoby remisu tylko wygralibyśmy 2:0".

Publikacja: 12 czerwca 2012, 14:01 Aktualizacja: 12 czerwca 2012, 14:55

Zespół "Jarzębina"

źródło: Newspix
autor: Aleksander Majdanski
Zespół "Jarzębina"

"Nasi wygrają dzisiaj, a jaki będzie wynik, to w rękach Boga. Nasi strzelą jednego gola więcej niż Rosjanie" - powiedziała kierowniczka zespołu Irena Krawiec.

"Jarzębina" zagra we wtorek w poznańskiej Strefie Kibica i będzie to ich pierwszy występ w miejscu oficjalnie związanym z Euro 2012. Zespół, mimo, że wygrał konkurs na oficjalny przebój reprezentacji Polski na Euro 2012, nie zaśpiewał podczas meczu otwarcia Polska-Grecja.

"Gdybyśmy zaśpiewały, to nie byłoby remisu tylko wygralibyśmy 2:0. Jest nam przykro, mamy niesmak po tym, co się stało. Zastanawiamy się, co byłoby, gdyby wygrał inny zespół czy też tak by ich potraktowano" - zastanawia się Beata Oleszek z zespołu Jarzębina.

"Pewnie jakby wygrała piosenkarka, która ma 20 lat długie nogi i silikonowy biust, to byłaby inaczej odbierana, ale my naprawdę dajemy z siebie całe serce i niesiemy pozytywna energię" - dodał Irena Krawiec

"Jarzębina" zaśpiewa dziś dla kibiców dwukrotnie około godziny 15-tej i o 17:17. Dla kibiców zaśpiewa też Małgorzata Ostrowska, a po meczu Polska - Rosja na głównej scenie strefy wystąpi Oceana wykonawczyni utworu "Endless Summer", oficjalnej piosenki Euro.

We wtorek w Strefie Kibica w Poznaniu spodziewany jest komplet widzów. Podczas pierwszego meczu Polaków z Grecją Strefa została zamknięta ze względu na zbyt dużą liczbę chętnych.

Zapytaj o licencje