łeba noclegi

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu łeba noclegi. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące łeba noclegi.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Weekend majowy. Ile zarobią polscy hotelarze?

  Weekend majowy. Ile zarobią polscy hotelarze?

  Majówka zbliża się wielkimi krokami. Czy ma ona wpływ na ceny polskich usług turystycznych? Czy hotelarze wykorzystają tę okazję, by zarobić więcej jak w przypadku Euro 2012? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl sprawdziło ceny w noclegów w czasie długiego weekendu i okazało się, że nie zmieniły się one w dużych miastach, znacznie wzrosły natomiast w małych miasteczkach i miejscowościach typowo turystycznych.

  czytaj więcej

 • Wakacje w Polsce – zobacz, ile za nie zapłacisz

  Wakacje w Polsce – zobacz, ile za nie zapłacisz

  Wakacje, a więc gorący sezon urlopowy dla setek tysięcy Polaków, zbliżają się coraz większymi krokami. Ceny zagranicznych wyjazdów odstraszają klientów, ofert last minute może być jak na lekarstwo. A jak będą wyglądały cenowo tegoroczne wakacje w Polsce? Ceny mają zostać w większości przypadków podobne jak w ubiegłym roku.

  czytaj więcej

 • Majówka nad polskim morzem? Sprawdź ceny

  Majówka nad polskim morzem? Sprawdź ceny

  W tym roku wystarczą 3 dni urlopu i będziemy mogli się cieszyć 9-dniowym wypoczynkiem. Jeżeli zastanawiacie się nad pobytem nad polskim morzem portal www.czasnadmorze.pl przed rozpoczęciem tegorocznego najdłuższego weekendu sprawdza ceny noclegów na majówkę nad morzem. Podane ceny dotyczą 8-dniowego pobytu nad morzem (7 noclegów, dla dwóch osób ze śniadaniem wliczonym w cenę).

  czytaj więcej

 • Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

  Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

  Majówka każdego roku wiąże się ze zwiększoną aktywnością Polaków. Czy podróże oznaczają wyłącznie wyjazdy zagraniczne? Przeciwnie, z roku na rok coraz chętniej wykorzystujemy weekend majowy na podróże po naszym kraju – w stosunku do roku ubiegłego odsetek osób, które zdecydowały się na taki wyjazd zwiększył się o 7 proc. Dokąd jeździmy? Na jak długo? I ile to kosztuje? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie przygotowanym przez serwis eSKY.pl

  czytaj więcej

 • Polska walka o śmieci: lista ofiar

  Polska walka o śmieci: lista ofiar

  Jak Polska długa i szeroka trwa krwawa, przepraszam brudna, wojna o śmieci, czyli walka o opłaty, kubły, pieniądze i nowe przyzwyczajenia Polaków. Są już pierwsze ofiary – wysokiej rangi urzędnicy, bankrutujące firmy i mieszkańcy wściekli na wyciąganie kilka razy większych pieniędzy za usługę nie różniąca się niczym od tej sprzed 1 lipca 2013 roku.

  czytaj więcej

 • W Polsce powstaną nowe uzdrowiska. Ale kuracjusze nie będą mogli z nich korzystać

  W Polsce powstaną nowe uzdrowiska. Ale kuracjusze nie będą mogli z nich korzystać

  Część miejscowości chce się wypromować dzięki uzyskaniu statusu kurortu. Liczą też na dodatkowe wpływy z opłat od turystów.

  czytaj więcej

 • Sytuacja w Poczcie Polskiej: Pensje nie drgnęły, listonoszy przybyło

  Sytuacja w Poczcie Polskiej: Pensje nie drgnęły, listonoszy przybyło

  Pracownicy Poczty Polskiej w tym miesiącu mieli już zarabiać więcej – ale negocjacje podwyżek się przeciągają.

  czytaj więcej

 • Nie taki sezon straszny, jak go malują. Branża turystyczna podsumowuje wakacje w Polsce

  Nie taki sezon straszny, jak go malują. Branża turystyczna podsumowuje wakacje w Polsce

  Niskie temperatury i deszcz w lipcu, później sinice i pogodowa huśtawka – tegoroczne lato nie rozpieszcza polskiej branży turystycznej. Ostatecznie jednak sezon trzeba zaliczyć do udanych – podsumowują kończące się wakacje eksperci platformy Noclegi.pl. Z ich raportu wynika, że straty z zimnego lipca pokrył drogi sierpień. Przynajmniej nad morzem.

  czytaj więcej

 • Koronawirus przestraszył turystów. Polskie morze znowu w cenie

  Koronawirus przestraszył turystów. Polskie morze znowu w cenie

   Biura podróży odwołują wiele zagranicznych imprez, a popyt na krajowe wyjazdy rośnie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej