last minute poznań

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minute poznań. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minute poznań.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Last minute lepsze niż Bałtyk

  Last minute lepsze niż Bałtyk

  Z powodu fatalnej pogody Polacy rezygnują z urlopów w kraju. Ruszają po zagraniczne oferty z ostatniej chwili. Niektóre biura podróży wyprzedały już sierpniową ofertę. Ostatnie wolne miejsca na last minute są znacznie droższe niż przed rokiem

  czytaj więcej

 • Czerwiec będzie najpopularniejszym miesiącem urlopowym. Ceny wycieczek będą niższe o kilka procent

  Czerwiec będzie najpopularniejszym miesiącem urlopowym. Ceny wycieczek będą niższe o kilka procent

  W tym roku to czerwiec, a nie lipiec i sierpień, może być najpopularniejszym miesiącem urlopowym Polaków. Wielu rodaków Euro 2012 wcale nie cieszy. Mało tego – zamierzają uciec przed nim do ciepłych i pozbawionych piłki krajów. Unikną w ten sposób gigantycznych korków oraz sięgających nawet 30 proc. podwyżek cen, którymi straszą już gastronomia czy hotelarze.

  czytaj więcej

 • Na wakacje leć z Berlina. Będzie taniej

  Na wakacje leć z Berlina. Będzie taniej

  Wycieczki droższe o 20 – 30 proc. niż rok temu, brak atrakcyjnych promocji last minute, wycofywanie w ostatniej chwili z oferty niektórych kierunków – tegoroczne wakacje z biurami podróży przynoszą same rozczarowania.

  czytaj więcej

 • Sky Club: Turyści zrobieni w last minute

  Sky Club: Turyści zrobieni w last minute

  4,7 tys. klientów Sky Club wraca z wakacji w trybie przymusowym. Tym, którzy mieli dopiero lecieć, zostaje oglądanie palm na zdjęciach. Wczoraj firma złożyła wniosek o upadłość, choć jeszcze we wtorek sprzedawała wycieczki.

  czytaj więcej

 • Sposoby na tanie podróżowanie

  Sposoby na tanie podróżowanie

  Wyjazd za granicę nie oznacza konieczności wydania dużej kwoty pieniędzy, co zrujnuje domowy budżet. Wystarczy pamiętać o kilku możliwościach, dzięki którym zagraniczna podróż nie musi być droga.

  czytaj więcej

 • Awantury i roszczenia. Turystyczne zwyczaje Polaków

  Awantury i roszczenia. Turystyczne zwyczaje Polaków

  Na urlopie pijemy jak Anglicy, ale jesteśmy od nich dużo mniej lubiani. Awanturujemy się jak Rosjanie i prawie tak samo nas wszędzie nienawidzą. Za to narzekamy na wszystko jak turyści z Izraela i jesteśmy równie trudni do rozruszania jak Niemcy. Polak na wakacjach to twardy orzech do zgryzienia.

  czytaj więcej

 • Nieruchomości last minute: tańsze, ale trzeba uważać na niespodzianki

  Nieruchomości last minute: tańsze, ale trzeba uważać na niespodzianki

  Istnieje kilka sposobów, aby zaoszczędzić na zakupie mieszkania nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto szukać ofert specjalnych, tzw. last minute na rynku pierwotnym, ale i na wtórnym zdarzają się spore przeceny. Jednak preferencje Polaków ostrzegają nas przed popełnieniem błędów.

  czytaj więcej

 • Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Na podstawie analizy danych Fly.pl, czołowego internetowego biura podróży, można dojść do wniosku, że w ostatnich latach egzotyczne kierunki wyjazdów cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym Polacy chętnie wybierają dalekie destynacje podróży, które w tym czasie gwarantują doskonałe warunki pogodowe. Dodatkową zaletą są bezpośrednie loty czarterem, co stanowi nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

  czytaj więcej

 • Tanie wczasy to przeszłość. Nasze wymagania rosną

  Tanie wczasy to przeszłość. Nasze wymagania rosną

  Hitem tegorocznego lata jest Grecja. Chętnie wybieramy się również na egzotyczne wyjazdy, za które skłonni jesteśmy zapłacić ponad 9 tys. zł

  czytaj więcej

 • 500 plus bilety na udane wakacje: Pieniądze ze świadczenia przeznaczane na zagraniczne wyjazdy

  500 plus bilety na udane wakacje: Pieniądze ze świadczenia przeznaczane na zagraniczne wyjazdy

  Pieniądze z rządowego programu tysiące rodziców przeznaczają na letnie wyjazdy dla dzieci. Touroperatorzy liczą nawet na 15-proc. wzrost obrotów. W Polsce jest ok. 3,6 tys. biur podróży i pośredników turystycznych, z których – jak szacuje branża – jedna czwarta specjalizuje się w wyjazdach szkolnych. I właśnie oni mają powody do zadowolenia – notują 10–15-proc. wzrosty sprzedaży. Jak przekonują właściciele biur podróży, za wzrost odpowiada głównie rządowy program 500+.

  czytaj więcej

 • Trzeba czasu by przygotować się do zmian w podatkach. Czy politycy o tym wiedzą?

  Trzeba czasu by przygotować się do zmian w podatkach. Czy politycy o tym wiedzą?

  Listopad to miesiąc, w którym zaczynamy się zastanawiać, czy parlament zdąży uchwalić wszystkie zmiany w ustawach podatkowych. Wielu przywołuje tu orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego. Wynika z niego, że w podatkach dochodowych (rozliczanych rocznie) oraz gdy zmiany są na niekorzyść podatników, konieczne jest co najmniej miesięczne vacatio legis. Ustawodawca ma więc czas na zmiany w podatkach dochodowych do 30 listopada, ale jak podkreślają eksperci (patrz opinia prof. Adama Mariańskiego), takie vacatio legis powinno dotyczyć wszystkich podatków i co istotne, powinno być dłuższe niż miesiąc.

  czytaj więcej

 • Wycieczki last minute droższe niż przed rokiem: Z czego to wynika?

  Wycieczki last minute droższe niż przed rokiem: Z czego to wynika?

  Do 18 proc. więcej zapłacimy za wycieczkę w opcji last minute w porównaniu z zeszłym rokiem. Najbardziej podrożały Grecja i Turcja.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej