last minute kraków

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minute kraków. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minute kraków.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Transport: Czy to koniec wspólnych biletów?

  Transport: Czy to koniec wspólnych biletów?

  Pasażerowie skarżą się, że z cenników wyparowała właśnie po cichu oferta „Wspólny przejazd”, która przez lata pozwalała podróżować z przesiadkami bez zastanawiania się nad tym, z usług jakiego przewoźnika się korzysta. Na taki układ zgadzały się spółki PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Koleje Mazowieckie i Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, a w dodatku wspólny bilet można było kupić z 15-proc. zniżką.

  czytaj więcej

 • Nieruchomości last minute: tańsze, ale trzeba uważać na niespodzianki

  Nieruchomości last minute: tańsze, ale trzeba uważać na niespodzianki

  Istnieje kilka sposobów, aby zaoszczędzić na zakupie mieszkania nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto szukać ofert specjalnych, tzw. last minute na rynku pierwotnym, ale i na wtórnym zdarzają się spore przeceny. Jednak preferencje Polaków ostrzegają nas przed popełnieniem błędów.

  czytaj więcej

 • 500 plus bilety na udane wakacje: Pieniądze ze świadczenia przeznaczane na zagraniczne wyjazdy

  500 plus bilety na udane wakacje: Pieniądze ze świadczenia przeznaczane na zagraniczne wyjazdy

  Pieniądze z rządowego programu tysiące rodziców przeznaczają na letnie wyjazdy dla dzieci. Touroperatorzy liczą nawet na 15-proc. wzrost obrotów. W Polsce jest ok. 3,6 tys. biur podróży i pośredników turystycznych, z których – jak szacuje branża – jedna czwarta specjalizuje się w wyjazdach szkolnych. I właśnie oni mają powody do zadowolenia – notują 10–15-proc. wzrosty sprzedaży. Jak przekonują właściciele biur podróży, za wzrost odpowiada głównie rządowy program 500+.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej