last minut egipt

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minut egipt. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minut egipt.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Poradnik turysty: O czym należy pamiętać planując zagraniczne wyjazdy

  Poradnik turysty: O czym należy pamiętać planując zagraniczne wyjazdy

  Aby zwiedzać zagraniczne kraje, wcale nie trzeba dysponować dużym budżetem. W wyszukiwaniu dobrych ofert pomagają specjalnie dedykowane do tego serwisy, regularne promocje oraz taryfy „first i last minute”, czy programy lojalnościowe. Śledząc aktualne oferty i przy odrobinie szczęścia i sprytu można wybrać się nawet na drugi koniec świata - jak się okazuje za niewielkie pieniądze. Jak to zrobić? – radzą specjaliści z Tripsta.pl i Walutomat.pl.

  czytaj więcej

 • Ceny last minute ponownie rosną

  Ceny last minute ponownie rosną

  Począwszy od trzech poprzednich edycji Analizy Cen wyjazdów odnoszą się już tylko do analiz last minute ponieważ wyjazdy z końcowej części sezonu letniego stały się już ofertami lastowymi. Bieżąca analiza wskazuje, że trzecia dekada sierpnia przyniosła tym razem wzrost średniej ceny last minute oferowanych przez biura podróży o 90 złotych (poprzednio spadki odpowiednio o 79 i o 175 złotych).

  czytaj więcej

 • Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Na podstawie analizy danych Fly.pl, czołowego internetowego biura podróży, można dojść do wniosku, że w ostatnich latach egzotyczne kierunki wyjazdów cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym Polacy chętnie wybierają dalekie destynacje podróży, które w tym czasie gwarantują doskonałe warunki pogodowe. Dodatkową zaletą są bezpośrednie loty czarterem, co stanowi nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

  czytaj więcej

 • Polacy na wczasach. Dostajemy najgorsze hotele? Niemcy nie mają lepiej

  Polacy na wczasach. Dostajemy najgorsze hotele? Niemcy nie mają lepiej

  Ciągle uważamy, że na zagranicznych wczasach dostajemy brzydsze pokoje w gorszych hotelach. I na dodatek płacimy za taki „luksus” więcej. Ale to nieprawda

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej