bilety

Bilety (Tickets) – włosko-brytyjski film obyczajowy z 2005 roku, którego akcja toczy się w pociągu.


 • Tak się gra w Mordorze: Lepiej pracujesz? Dostaniesz więcej żetonów

  Tak się gra w Mordorze: Lepiej pracujesz? Dostaniesz więcej żetonów

  Chcemy sprawić, aby ludzie, którzy już trafili do korporacji, byli tam dlatego, że naprawdę chcą gonić za tym króliczkiem. A nie z tego powodu, że ktoś im urządził orwellowski rok 1984.

  czytaj więcej

 • Strajk personelu pokładowego może być sytuacją nadzwyczajną

  Strajk personelu pokładowego może być sytuacją nadzwyczajną

  Jeżeli protest dotyczy znaczącej części załogi, a znalezienie zastępstwa jest niemożliwe przewoźnik może zostać zwolniony z odpowiedzialności odszkodowawczej względem podróżnych.

  czytaj więcej

 • Czad Festiwal 2017: Wśród gwiazd The Offspring, Bastille, Vavamuffin i KSHMR

  Czad Festiwal 2017: Wśród gwiazd The Offspring, Bastille, Vavamuffin i KSHMR

  MUZYKA | Tegoroczna, 5. edycja zapowiada się na wielką muzyczną fetę. 5 dni, 5 scen i blisko 50 artystów. W line-up'ie imprezy znaleźli się m.in. Bastille, Billy Talent, KSHMR, Steve Aoki oraz The Offspring. Festiwal potrwa od 23 do 27 sierpnia w Arena Parku w Straszęcinie k. Dębicy (Podkarpacie).

  czytaj więcej

 • Słynny festiwal Warszawa Singera tuż-tuż. Biuro festiwalowe pracuje już w nowym miejscu

  Słynny festiwal Warszawa Singera tuż-tuż. Biuro festiwalowe pracuje już w nowym miejscu

  Bez informacji o Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, żaden przewodnik turystyczny po wakacyjnych atrakcjach stolicy Polski nie może być pełny. To jeden z największych festiwali kultury żydowskiej w Europie i sztandarowe wydarzenie przełomu sierpnia i września w Warszawie. W tym roku od 26 sierpnia do 3 września odbywać się będzie już XIV warszawska edycja, a od kilku lat w wydarzeniach z nim związanymi biorą udział również mieszkańcy innych miast, w których żył i mieszkał Izaak Baszewis Singer.

  czytaj więcej

 • Szczera do bólu Waxahatchee na Soundrive

  Szczera do bólu Waxahatchee na Soundrive

  Katie Crutchfield wystepująca pod szyldem Waxahatchee wydała prawdopodobnie jeden z najbardziej emocjonalnych albumów 2017 roku. Na płycie „Out in the Storm” wokalistka obsesyjnie koncentruje się na rozpadzie toksycznego związku. Materiał z albumu Waxahatchee zaprezentuje na żywo podczas tegorocznego festiwalu Soundrive.

  czytaj więcej

 • Święto popkultury na 28. Festiwalu Komiksu i Gier

  Święto popkultury na 28. Festiwalu Komiksu i Gier

  Spotkania z twórcami komiksów, wystawa o świecie Tytusa, Romka i A'Tomka, turnieje gier i inne wydarzenia z kręgu kultury masowej znajdą się w programie 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Impreza odbywać się będzie od 15 do 17 września w Łodzi.

  czytaj więcej

 • "Wolf Warrior 2" bije kasowy rekord wszech czasów w Chinach

  "Wolf Warrior 2" bije kasowy rekord wszech czasów w Chinach

  Patriotyczny film zainspirowany akcjami ewakuacyjnymi chińskich cywilów z Libii i Jemenu stał się największym sukcesem kasowym w historii kinematografii ChRL. Do środy film akcji pt. "Wolf Warrior 2" zarobił ponad 3,4 mld juanów (ok. 507 mln dolarów).

  czytaj więcej

 • Neymar z plutonu. Czy w zamieszaniu wokół jego transferu jest jeszcze miejsce na piłkę nożną?

  Neymar z plutonu. Czy w zamieszaniu wokół jego transferu jest jeszcze miejsce na piłkę nożną?

  Brazylijski zawodnik oficjalnie został najdroższym piłkarzem w historii futbolu. Ale czy w zamieszaniu wokół jego transferu jest jeszcze miejsce na piłkę nożną?

  czytaj więcej

 • Podejrzany o korupcję były naczelnik urzędu skarbowego popełnił samobójstwo

  Podejrzany o korupcję były naczelnik urzędu skarbowego popełnił samobójstwo

  Podejrzany o korupcję były naczelnik Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu Marcin K. popełnił samobójstwo. Informację potwierdził PAP rzecznik Prokuratury Regionalnej w Katowicach Ireneusz Kunert. K. był jednym z 9 podejrzanych w toczącym się śledztwie.

  czytaj więcej

 • Znowelizowany KSR 10 stosujemy do sprawozdań za 2017 rok

  Znowelizowany KSR 10 stosujemy do sprawozdań za 2017 rok

  Jednostki realizujące kontrakty w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego oraz działające na podstawie koncesji na roboty i usługi budowlane powinny ujmować w księgach rozliczenia tych umów zgodnie ze zmienionymi właśnie przepisami. Obowiązują one od 28 lipca br.

  czytaj więcej

 • Roettke: Dlaczego Neymar jest wart 222 mln euro?

  Roettke: Dlaczego Neymar jest wart 222 mln euro?

  Tego lata media nie ustawały w spekulacjach o wartości transferu Neymara z Barcelony do PSG. Cena, która pojawiała się w doniesieniach, to 222 mln euro. Rok temu Paul Pogba przeszedł z Juventusu do Manchesteru za 105 mln euro. Komentatorzy, jak co roku, zastanawiają się, czy te kwoty mają jakiekolwiek uzasadnienie. Innym głośnym przejawem tego zjawiska w przestrzeni medialnej było wykupienie w pół godziny biletów na warszawski koncert Eda Sheerana. Koncert odbędzie się za rok.

  czytaj więcej

 • Podkarpackie: Od września kolejne połączenie z Jasionki do Londynu

  Podkarpackie: Od września kolejne połączenie z Jasionki do Londynu

  9 września przewoźnik Ryanair uruchomi kolejne połączenie z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce (Podkarpackie) do Londynu. Tym samym zwiększy się liczba lotów oferowanych na trasie Londyn-Jasionka-Londyn do 13 połączeń tygodniowo.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Przyznaję się bez bicia. Do ubiegłego tygodnia wyrażenie „urlop na kempingu” stawiałem w jednym rzędzie z „rak trzustki” oraz „porzucona w lesie mina z czasów drugiej wojny światowej urwała mi obie nogi”. Prowadzę dość poukładane życie i nie wyobrażałem sobie wypoczynku wśród przyczep i namiotów porozrzucanych niedbale po całym polu, unoszącego się permanentnie w powietrzu zapachu podwawelskiej zmieszanej z tanim piwem, spoconych, rozwrzeszczanych i utytłanych ziemią dzieci biegających wokół namiotów oraz ciągłych sąsiedzkich rozmów o tym, kto ma dłuższą przyczepę. I wiecie co? Na kempingach dokładnie tak jest. Tyle że już kompletnie mi to nie przeszkadza. Przeciwnie – bardzo mi się spodobało. A wszystko za sprawą Mercedesa Marco Polo.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej