bilety

Bilety (Tickets) – włosko-brytyjski film obyczajowy z 2005 roku, którego akcja toczy się w pociągu.


 • Jak nie przepłacać w delegacji?

  Jak nie przepłacać w delegacji?

  Kluczem do optymalizacji kosztów ponoszonych przez firmy w delegacjach jest profesjonalne zarządzanie podróżami służbowymi. Praktyczne wskazówki na temat organizacji wyjazdów, przedsiębiorcy odnajdą w najnowszej publikacji Diners Club i Barbary Dziedzic pt.: „Jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi”. Książka dostępna jest również w wersji elektronicznej na portalu gazetaprawna.pl.

  czytaj więcej

 • Trzymają kasę w tablecie, oszczędzają na brokuły, a zyskują na promocjach

  Trzymają kasę w tablecie, oszczędzają na brokuły, a zyskują na promocjach

   - Zbieram na przyszłość. Mojej skarbonki nikt nie rusza, tylko jak czasem tata musi rozmienić – przychodzi do mnie i ja robię za bank. Czasem jak mu zabraknie drobniaków, to pożycza. Zawsze oddaje, czasem kupi colę w zamian. Czy boję się, że ktoś mnie okradnie? Te osoby tak tego nie nazywają, tylko nazywają to podatkiem - mówi 16-letni Patryk. Klara Klinger rozmawiała z dziećmi o oszczędzaniu. Przeczytajcie koniecznie.

  czytaj więcej

 • Kino w trampkach: 6 filmów, na które powinieneś zabrać swoje dziecko

  Kino w trampkach: 6 filmów, na które powinieneś zabrać swoje dziecko

  Piąta edycja Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach już trwa! Specjalnie dla was w ramach współpracy z organizatorami wydarzenia przygotowaliśmy wyjątkową selekcję festiwalowych filmów, które można będzie zobaczyć w weekend w warszawskiej Kinotece oraz Kinie Luna. Zabierz swoje dziecko do kina i razem z twórcami odpowiedzcie na pytanie, jak to jest być młodym we współczesnym świecie.Festiwal Kino w Trampkach potrwa do 11 czerwca. Bilety na seanse można nabyć w kinowych kasach w cenie 12 zł. Życzymy niezapomnianych filmowych wrażeń!

  czytaj więcej

 • Wielka Brytania: Manchester nie rezygnuje z charytatywnego koncertu

  Wielka Brytania: Manchester nie rezygnuje z charytatywnego koncertu

  Mimo terrorystycznego ataku w Londynie w sobotę wieczorem, Manchester przygotowuje się w niedzielę do charytatywnego koncertu, z którego wpływy będą przeznaczone na pomoc dla ofiar niedawnego tragicznego w skutkach zamachu w tym mieście.

  czytaj więcej

 • USA: Trump zapowiedział prywatyzację systemu kontroli ruchu lotniczego

  USA: Trump zapowiedział prywatyzację systemu kontroli ruchu lotniczego

  Prezydent USA Donald Trump zapowiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w Białym Domu prywatyzację krajowego systemu kontroli ruchu lotniczego, dodając, że zmiany te „wprowadzą amerykańskie podróże lotnicze do przyszłości”.

  czytaj więcej

 • Włochy: Trzeci zamachowiec z Londynu to syn Marokańczyka i Włoszki

  Włochy: Trzeci zamachowiec z Londynu to syn Marokańczyka i Włoszki

  Trzeci sprawca sobotniego zamachu w Londynie to Youssef Zaghba, syn Marokańczyka i Włoszki - podał we wtorek dziennik "Corriere della Sera". Według gazety mężczyzna został zatrzymany w zeszłym roku w Bolonii, gdzie mieszka jego matka.

  czytaj więcej

 • W poniedziałek rusza remont linii kolejowej Poznań-Warszawa

  W poniedziałek rusza remont linii kolejowej Poznań-Warszawa

  12 czerwca rozpoczyna się zaplanowana na dwa lata modernizacja linii kolejowej Poznań-Warszawa. Po jej zakończeniu czas przejazdu na niektórych odcinkach skróci się o 20-35 minut.

  czytaj więcej

 • Mazek: LOT oszacował, że stracił przez OLT do 35 mln zł

  Mazek: LOT oszacował, że stracił przez OLT do 35 mln zł

  Pojawienie się OLT było jedną ze składowych złej kondycji LOT-u, LOT oszacował, że przez OLT poniósł "utratę w przychodach summa summarum w wysokości do 35 mln zł" - zeznała b. koordynator zespołu w Departamencie Restrukturyzacji i Pomocy Publicznej MSP Aneta Mazek przed komisją śledczą.

  czytaj więcej

 • LOT na czele rokoszu przeciw Lufthansie

  LOT na czele rokoszu przeciw Lufthansie

  19 linii lotniczych, którym nie po drodze z największymi europejskimi potęgami, zawiązało organizację lobbingową.

  czytaj więcej

 • „Hamlet – komentarz”, czyli wojna w mikroskali. Najnowsza premiera Teatru Pieśń Kozła już 2 lipca

  „Hamlet – komentarz”, czyli wojna w mikroskali. Najnowsza premiera Teatru Pieśń Kozła już 2 lipca

  TEATR | Teatr Pieśń Kozła kontynuuje cykl szekspirowskich spektakli. „Hamlet – komentarz” będzie już czwartą – po „Pieśniach Leara”, „Makbet” i „Wyspie” na podstawie „Burzy” - realizacją inspirowaną dramatem Williama Szekspira. - Żaden inny dramatopisarz tak bardzo mnie pobudza. Za każdym razem podaje inną odpowiedź na pytania, które stawiam jego tekstom – mówi Grzegorz Bral, reżyser i dyrektor Teatru Pieśń Kozła.

  czytaj więcej

 • PKP Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

  PKP Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

  PKP Intercity w okresie letnim uruchomi codziennie ponad 400 pociągów kursujących po Polsce i Europie z czego do dyspozycji pasażerów będzie blisko 100 wakacyjnych składów. Letnia oferta ruszy 23 czerwca - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

  czytaj więcej

 • Qatar Airways szuka lekarstwa na izolację kraju

  Qatar Airways szuka lekarstwa na izolację kraju

  Linia lotnicza, która z powodu dyplomatycznej izolacji Kataru była zmuszona ograniczyć siatkę połączeń o prawie jedną piątą oraz wydłużyć część tras, próbuje ratować sytuację, uruchamiając nowe kierunki i wprowadzając niestosowane dotąd ułatwienia dla pasażerów.

  czytaj więcej

 • Tańsze bilety na kadrową karuzelę. Ile spółki zapłacą za wymianę kadr?

  Tańsze bilety na kadrową karuzelę. Ile spółki zapłacą za wymianę kadr?

  Ceną za trwającą od półtora roku wymianę kadr w kontrolowanych przez państwo firmach są liczone w milionach odprawy i odszkodowania płacone menedżerom.

  czytaj więcej

 • Bąk: Samoloty są nudne. Czas to zmienić [Suzuki Ignis]

  Bąk: Samoloty są nudne. Czas to zmienić [Suzuki Ignis]

  W przyszłym roku rozpoczniemy testy ponaddźwiękowego samolotu pasażerskiego, a za pięć lat na jego pokład wejdą pierwsi pasażerowie – oświadczyła amerykańska firma Boom, która ponoć zebrała już 76 zamówień na maszynę od 10 największych linii lotniczych. Prędkość przelotowa XB-1 ma wynosić 2,2 macha, czyli ponad 2500 km/h. W praktyce oznacza to, że lot z Warszawy do Nowego Jorku trwał będzie mniej więcej tyle, co podróż ze stolicy do Trójmiasta – 3,5 godziny.

  czytaj więcej

 • Brave Kids – przyjaźń odważnych dzieci już rozkwita!

  Brave Kids – przyjaźń odważnych dzieci już rozkwita!

  Dzieciaki z Kenii lubią truskawki, chłopiec z Mołdawii uwielbia łowić ryby, a Zac z USA doskonale jeździ na deskorolce – poznaliśmy już dzieci, które przyjechały do Polski w ramach projektu Brave Kids 2017. Choć jest między nimi wiele różnic – kolor skóry, miejsce zamieszkania, religia czy kultura – to na pewno łączy je talent i pasja. Młodzi artyści rozpoczęli właśnie przygodę swojego życia i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej