last minute narty

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minute narty. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minute narty.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Lato zimą? Zobacz, co proponują biura podróży

  Lato zimą? Zobacz, co proponują biura podróży

  Nie wszyscy są miłośnikami jazdy na nartach. Dlatego biura podróży przygotowały bogatą ofertę wczasów w ciepłych krajach. Zobacz, dokąd można uciec od zimy z biurem podróży.

  czytaj więcej

 • W internecie trwa nieustanna wojna. Użytkowników z reklamą

  W internecie trwa nieustanna wojna. Użytkowników z reklamą

  W realu wszystko jest prostsze. Tu przeciwnika w postaci reklamy łatwo lokalizujesz i umiesz już go ignorować. Przećwiczyłeś obojętność i cierpliwość wobec wyrastających na ulicach billboardów, ulotek, które co rusz ktoś próbuje ci wręczyć, czy ogłoszeń na uchwytach w tramwaju. Kiedy jednak włączasz komputer, wchodzisz do sieci i portal informacyjny, z którego korzystasz, znika pod wielką reklamą, a ty tracisz kilka sekund, by znaleźć iksa, który pozwoli ci ją zamknąć – puszczają ci nerwy.

  czytaj więcej

 • All inclusive czy chatka ze słomy? Wakacyjne wybory Polaków

  All inclusive czy chatka ze słomy? Wakacyjne wybory Polaków

  Magia antyku i ciepłego morza wciąż działa – wyspy greckie nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym wśród klientów biur podróży. Egipt i Turcja również na czele, zdecydowanie za to zmniejszyła się moda na Tunezję. A minimaliści i szukający spokoju mogą wypoczywać w domkach ze słomy, bez wygód i zbędnych przedmiotów, za to z widokiem na chorwackie krajobrazy.

  czytaj więcej

 • Wakacje na styku trzech kontynentów

  Wakacje na styku trzech kontynentów

  Wakacje zmierzają ku końcowi jednak jeszcze nie wszyscy udali się na upragniony urlop. Chociaż w końcówce sezonu niezmiennie numerem jeden będą masowe wycieczki nad śródziemnomorskie wybrzeże, wraz z pojawieniem się bliskowschodnich linii lotniczych na polskich lotniskach, wzrasta zainteresowanie wczasami na Półwyspie Arabskim.

  czytaj więcej

 • Grecja najpopularniejszym celem tegorocznych wakacji zagranicznych. Turyści zamieniają Egipt na Tunezję

  Grecja najpopularniejszym celem tegorocznych wakacji zagranicznych. Turyści zamieniają Egipt na Tunezję

  Grecja wyprzedziła Egipt jako najpopularniejszy zagraniczny cel wakacyjny. Niemal co czwarty wyjeżdżający zdecydował się na podróż do tego kraju. Turyści odwracają się od Egiptu, przed wyjazdami do którego ostrzega MSZ. Polacy najczęściej wakacje w Egipcie zamieniają na wyjazd do Tunezji lub Turcji, choć aż co dziesiąty chce nadal lecieć do Egiptu. Rośnie także popularność egzotycznych podróży poza sezonem.

  czytaj więcej

 • Ferie w górach na każdą kieszeń

  Ferie w górach na każdą kieszeń

  Chociaż zimowe ferie trwają tylko dwa tygodnie, to i tak potrafią mocno nadwyrężyć domowy budżet, zwłaszcza jeśli to pierwszy wyjazd dziecka na narty. Pobyt w górach, sprzęt, instruktor to koszt kilku tysięcy złotych. Niestety, nie każda polska rodzina może sobie pozwolić na taki wydatek. Gdzie szukać oszczędności organizując wyjazd w góry?

  czytaj więcej

 • Sylwester last minute 2014/2015 : sprawdź najciekawsze oferty

  Sylwester last minute 2014/2015 : sprawdź najciekawsze oferty

  Jeśli nie macie jeszcze planów na zbliżającą się noc sylwestrową, przychodzimy wam z pomocą. Przeglądnęliśmy aktualne oferty biur podróży i przedstawiamy wam wybrane przez nas propozycje. W zestawieniu znajdą się zarówno wycieczki krajowe jak i zagraniczne. Nowy Rok na plaży czy na nartach? Wybór należy do was.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej