last minute chorwacja

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minute chorwacja. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minute chorwacja.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Wysyp ofert last minute. Wycieczki tańsze o 30 procent

  Wysyp ofert last minute. Wycieczki tańsze o 30 procent

  Pustki w biurach podróży zaczęły robić się już pod koniec marca. Stan ten utrzymał się do początku maja. To spowodowało, że już na początku czerwca dało się zauważyć pierwszy wysyp ofert last minute. Dziś już możemy mówić o blisko 100 tys. przecenionych wyjazdów.

  czytaj więcej

 • Zagraniczny urlop poza zasięgiem większości z nas

  Zagraniczny urlop poza zasięgiem większości z nas

  Wyjazdu wakacyjnego w tym roku nie planuje 42 proc. Polaków – wynika z badania przeprowadzonego przez Homo Homini na zlecenie DGP. To zdecydowanie mniej niż przed rokiem, kiedy to 52,5 proc. osób deklarowało, że urlop spędzi w domu.

  czytaj więcej

 • Co kraj to obyczaj, czyli gdzie ludzie wyruszają na urlop

  Co kraj to obyczaj, czyli gdzie ludzie wyruszają na urlop

  Co kraj, to obyczaj. W różnych zakątkach świata pod słowem "urlop" rozumie się zupełnie coś innego. Grecy odwiedzają babcie, Amerykanie wolą spędzać wolny czas u siebie w kraju, a Czesi wybierają Chorwację.

  czytaj więcej

 • Awantury i roszczenia. Turystyczne zwyczaje Polaków

  Awantury i roszczenia. Turystyczne zwyczaje Polaków

  Na urlopie pijemy jak Anglicy, ale jesteśmy od nich dużo mniej lubiani. Awanturujemy się jak Rosjanie i prawie tak samo nas wszędzie nienawidzą. Za to narzekamy na wszystko jak turyści z Izraela i jesteśmy równie trudni do rozruszania jak Niemcy. Polak na wakacjach to twardy orzech do zgryzienia.

  czytaj więcej

 • All inclusive czy chatka ze słomy? Wakacyjne wybory Polaków

  All inclusive czy chatka ze słomy? Wakacyjne wybory Polaków

  Magia antyku i ciepłego morza wciąż działa – wyspy greckie nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym wśród klientów biur podróży. Egipt i Turcja również na czele, zdecydowanie za to zmniejszyła się moda na Tunezję. A minimaliści i szukający spokoju mogą wypoczywać w domkach ze słomy, bez wygód i zbędnych przedmiotów, za to z widokiem na chorwackie krajobrazy.

  czytaj więcej

 • Biura podróży muszą szukać nowych kierunków dla klientów. Ale jak nie Egipt, to co?

  Biura podróży muszą szukać nowych kierunków dla klientów. Ale jak nie Egipt, to co?

  Kiedyś biura podróży miały w ofercie kraj faraonów, bo tam najłatwiej było nawiązać współpracę z hotelami i wynegocjować upusty. Teraz muszą szukać nowych kierunków. Niestety droższych.

  czytaj więcej

 • Turystyka: Przed samymi wakacjami będzie można taniej kupić sporo wycieczek

  Turystyka: Przed samymi wakacjami będzie można taniej kupić sporo wycieczek

  Sprzedaż zagranicznych wycieczek wyhamuje. O ile na początku roku rosła w porównaniu ze styczniem 2013 r. nawet o 50–60 proc., o tyle na przełomie lutego i marca statystyki tworzone na podstawie systemu rezerwacyjnego MerlinX, na którym pracują biura, i agenci, mówią tylko o 9,2 proc. wzrostu w porównaniu do roku ubiegłego. Niestety w danych nie pokazuje się sprzedaży w liczbach bezwzględnych, dlatego trudno ocenić, na ile wpływ na wyniki miał niski poziom sprzedaży na początku ubiegłego roku.

  czytaj więcej

 • Lato 2014: Grecja ulubionym miejscem wypoczynku Polaków

  Lato 2014: Grecja ulubionym miejscem wypoczynku Polaków

  Sezon letnich wyjazdów zbliża się wielkimi krokami – postanowiliśmy więc sprawdzić dokąd w tym roku najchętniej będą wyjeżdżać Polacy. Okazuje się, że podobnie jak w zeszłym roku, najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów jest Grecja.

  czytaj więcej

 • Nowacki: Podróż za jeden klik

  Nowacki: Podróż za jeden klik

  Biura podróży mają dziś takie same problemy jak dziesiątki innych branż. Nowoczesne technologie, tanie linie lotnicze, internet, smartfony, aplikacje oraz portale pomagające turystom samodzielnie wynajmować mieszkania czy domy zmieniają nawyki i styl podróżowania.Poza niższymi kosztami Polaków pociągają niezależność i nieograniczone możliwości wyboru.

  czytaj więcej

 • Wakacje we wrześniu, czyli spokój, słońce, oszczędności

  Wakacje we wrześniu, czyli spokój, słońce, oszczędności

  Kiedy opadnie kurz po tabunach turystów w szczycie sezonu, na wypoczynek przyjeżdżają ci, którzy cenią sobie spokój i rozsądną cenę. Wakacje we wrześniu to coraz popularniejszy sposób na udany wypoczynek. Jesienna aura nie jest przeszkodą, bo w ofertach biur podróży nie brakuje gorących destynacji.

  czytaj więcej

 • Pierwszy od długiego czasu spadkowy rok dla biur podróży

  Pierwszy od długiego czasu spadkowy rok dla biur podróży

  Tak tanio jeszcze nie było. Obniżki cen na rynku czarterowych wyjazdów zagranicznych sięgają 70 proc. Tygodniowy urlop za granicą w czerwcu można spędzić za mniej niż 400 zł od osoby. Dotyczy to wypoczynku w obiektach ekonomicznych bez wyżywienia. Pobyt w trzy- lub czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem bądź dwoma posiłkami nie jest jednak dużo droższy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej