Ile urlopu wypoczynkowego przysługuje nauczycielowi w 2018 roku

autor: Agnieszka Brzostek16.08.2018, 07:00; Aktualizacja: 17.08.2018, 13:31
Nauczyciel korzystający z urlopu wypoczynkowego w czasie ferii powinien otrzymać co najmniej cztery tygodnie nieprzerwanego wypoczynku.

Nauczyciel korzystający z urlopu wypoczynkowego w czasie ferii powinien otrzymać co najmniej cztery tygodnie nieprzerwanego wypoczynku.źródło: ShutterStock

Termin i liczba wolnych dni przysługujących nauczycielowi w ramach urlopu wypoczynkowego zależy od placówki, w jakiej zatrudniony jest pedagog.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (21)

  • szyderca(2019-08-31 16:26) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli rozumiem, że Ty się przykładasz skoro znasz tyle szkół i tylu pedagogów specjalnych. Kiedy to wszystko ogarniasz?????

    Odpowiedz
  • Byly nauczyciel (2019-03-06 23:24) Zgłoś naruszenie 53

    Obys uczyl cudze dzieci. Nie kazdy to znosi. Zawod szanowany spolecznie. Praca nauczyciela nie mozna oorownac do pracy w fabryce, sluzbie zdrowia. Kazdy ma swoje +i -. Jak zaden zawod nauczyciek ma wiecej urlopu. To jest zacheta do wyboru tego kierunku. Dla niektorych to jest pulapka. Sam nim bylem, wiem jaki jest stres. Dlla sfrustrowanych rada, do fabryki na hale produkcyjna albo do kopalni pod ziemie. Jak popracuja tam to troche zmadrzeja i nabiora szacunku do swojego zawodu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • r - c(2018-09-03 19:57) Zgłoś naruszenie 21

    Kiedy zostaną zlekwidowani pedagodzy specjalni. To tylko zajmowany niepotrzebnie etat.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wers(2018-08-20 05:53) Zgłoś naruszenie 1112

    za dużo wakacji w stosunku do przepracowanych godzin. Praca na kilku etatach (czasami jednczesnie), jakość mierna i nikt tego nie weryfikuje!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Realistka(2018-08-19 20:07) Zgłoś naruszenie 20

    Nawet człek nie czuje, że głupio rymuje

    Odpowiedz
  • szyderca(2018-08-18 16:29) Zgłoś naruszenie 72

    jeśli praca zdrowiu szkodzi porzuć pracę o co chodzi

    Odpowiedz
  • asd(2018-08-16 13:45) Zgłoś naruszenie 1711

    niewykwalifikowany pracownik zaraz po szkole 2200zł, nauczyciel po studiach wyższych 2400zł, kasjerka w biedronce na początek 3200zł, ...

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • dodop(2018-08-16 08:00) Zgłoś naruszenie 152

    Pedagog to nie jest nauczyciel. KIEDY TEGO SIĘ WRESZCIE NAUCZYCIE ???? Boicie się powtórzeń w zdaniu i przez to brednie piszecie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz