Bony na szkolenia i studia pomogą młodym w walce o etaty

autor: Paweł Jakubczak01.06.2012, 07:18; Aktualizacja: 01.06.2012, 08:35
Ostatecznie w programie weźmie udział 3040 osób z 23 powiatów na terenie całego kraju.

Ostatecznie w programie weźmie udział 3040 osób z 23 powiatów na terenie całego kraju.źródło: ShutterStock

Od sierpnia 2012 r. do końca 2013 r. w 23 powiatach będzie realizowany pilotażowy program dla młodych. Start programu zapowiadał na łamach DGP w środę minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. W projekcie wezmą udział osoby, które mają nie więcej niż 30 lat, zarejestrowały się w urzędzie pracy po raz pierwszy i od tego momentu nie minęło więcej niż sześć miesięcy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • matka(2012-06-01 07:33) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko że mój syn jest zarejestrowany od roku więc poco ten warunek
    6 miesięcy chyba tylko po to aby jeszcze bardziej znienawidził ten
    Obrzydłówek. / Dodam że jest po studiach/

    Odpowiedz
  • Ojciec(2012-06-01 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    Młodym oitrzebne są miejsca pracy, a nie bony. Szkoda, że rządzący o tym nie wiedzą.

    Odpowiedz
  • Joanna(2012-06-01 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie znaleźć informacje, które to powiaty?

    Odpowiedz
  • m(2012-06-01 09:56) Zgłoś naruszenie 00

    bony tylko dla swoich (3040 osób)

    Odpowiedz
  • Jak zwykle(2012-06-01 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy tego rodzaju program stanowi żer dla firm i firemek, a nic nie wnosi dla zainteresowanych.

    Odpowiedz
  • jacek(2012-06-01 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    Bony nie pomogą i żadne inne działania dopóki nie zmieni się myślenie "przedsiębiorców" pt. "Znajdź takiego głupiego/zdesperowanego co robi na niego".

    Odpowiedz
  • brudas(2012-06-02 18:52) Zgłoś naruszenie 00

    do 1 matka, ja jakoś dłużej nie byłem bez pracy więcej niż 2 miesiące i wcale nie mam znajomości i też jestem po studiach, pazurków się boi ubrudzić ?myśli że go będą głaskać po pupce że jest po studiach ? dzisiaj się liczą umiejętności a jak się nic nie umie w sęsie praktycznym to sorry LIVE IS BRUTAL hamy rządzą!Recepta jest jedna albo się uczyć fachu i siedzieć u prywaciarza cicho i zarabiać kasę więkrzą mniejszą bo zawsze to lepsze niż nic albo wyjść na ulicę i walczyć o swoje !

    Odpowiedz
  • ITD(2012-06-03 15:33) Zgłoś naruszenie 00

    BONEM SOBIE MINISTER NIECH PODETRZE D..Ę.MÓJ SYN NIE MA PRACY OD 3-CH LAT JEST ZAREJESTROWANY W URZĘDZIE PRACY,KTÓRY NIC MU NIE PROPONUJE..DODAM,ZE JEST PO STUDIACH.

    Odpowiedz
  • pimpek(2012-06-03 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    tworzą bony,rozdadzą swoim.

    Odpowiedz