Prezydent wyrzuca do kosza projekt frankowiczów. Ci nie kryją oburzenia

autor: Małgorzata Kryszkiewicz06.11.2015, 12:15
frank szwajcarski, biznes

Prezydent wyrzuca do kosza projekt frankowiczów. Ci nie kryją oburzeniaźródło: ShutterStock

Przygotowany przez Stowarzyszenie „Stop bankowemu bezprawiu” projekt mający umożliwić frankowiczom przewalutowanie kredytów na korzystnych warunkach zawiera wiele rozwiązań naruszających konstytucję. W związku z tym prezydent przygotuje własne rozwiązania prawne. Taką deklarację złożył podczas wczorajszego spotkania z przedstawicielami kredytobiorców prezydencki minister Maciej Łopiński.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (43)

  • JÓZIO(2015-11-06 16:18) Zgłoś naruszenie 10

    Kolejna obietnica w koszu , a ile jeszcze tam wyląduje hahahahah.BRAWO DLA TYCH CO UWIERZYLI OSZUSTOM , JAK JA SIĘ CIESZE ,ŻE NIE BEDĘ SIE MUSIAŁ TŁUMACZYĆ PRZED DZIEĆMI I WNUKAMI Z GŁUPOT PISU , NIE GŁOSOWAŁEM NA NICH. jESTEM REALISTA A NIE MARZYCIELEM OCH JAK PRZYJEMNIE POSŁUCHAĆ BZDUR PISUARÓW HAHAHAHAHAHAHAHAH

    Odpowiedz
  • alina(2015-11-06 21:11) Zgłoś naruszenie 10

    Kolejny oszust i kłamca
    będzie sobie dobrze żył na nasz koszt. pogrywał on i PIS w kampanii wyborczej.Ładnie zaczyna.

    Odpowiedz
  • LEPSZY RYDZ, niz NIC(2015-11-07 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nie obrażać Pana Prezydenta !
    On chciał dobrze, a wyszło ... jak wyszło.
    Latoś jakoś obrodziły ... GRUSZKI na WIERZBIE PIS,
    wiec "frankowicze" powinni ustawić się grzecznie pod wierzbą
    i zacząć zbierać obfite ... SPADY GRUSZEK z WIERZBY ... PIS.
    A ja czekam na obiecaną w kampanii wyborczej
    przez GURU PIS ... drugą KOREĘ ... w Polsce.
    Coś czuje , ze najprawdopodobniej będzie to ... KOREA PÓŁNOCNA.

    Odpowiedz
  • Max(2015-11-10 05:45) Zgłoś naruszenie 00

    Początek końca kandencji prezydenta? Jeszcze sie na dobre nie rozpoczęła a już chyba wiadomo ze sie skończyła poczekamy te pare lat i won...

    Odpowiedz
  • To ja(2015-11-06 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Mam wrażenie że Polską rządzą nie ci których wybieramy. Jedni i drudzy po wygranej przebierają się za jakichś fantomasow i robią wszystkim, a zwłaszcza swoim wyborcom na złość. Jak już ktoś się dostanie w te tryby machiny władzy to tak go uwikłają że nie ma decyzyjności , a faktyczne rządy sprawują jacyś tajemniczy ludzie z góry , którzy nie dają swoim zrobić krzywdy.

    Odpowiedz
  • Adam(2015-11-06 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    I koejni rozczarowani co się co 4 lata dają nabrać na kolejne obietnice których nie można i tak spełnić?

    Odpowiedz
  • roy(2015-11-06 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    z uwagi na fakt dokonanego oszustwa przez p. Dudę w kampani wyborczej poprzez złożenie obietnicy rozwiązania sprawy frankowej i pozyskania w ten sposób głosów wyborczych należy wytoczyć pozew zbiorowy, manipulowanie, nakłanianie do podejmowania błędnych decyzji wyborczych, każdy kto ma foto swojej karty wyborczej z głosem na Dude powinien złożyć pozew że został oszukany a dzieki takim glosom i obietnicom ten pan wygrał, zachował sie zupełnie tak samo jak te złodziejskie banki

    Odpowiedz
  • pozwałemBank(2015-11-06 20:33) Zgłoś naruszenie 00

    Zmieleni przez PAD 2015. Taki roboczy tytuł ma projekt ustawy, którego jeszcze nie ma i pewnie nie będzie.
    Dobra zmiana idzie pod rękę z banksterami.

    Odpowiedz
  • obiektywny(2015-11-06 20:42) Zgłoś naruszenie 00

    To się nazywa majstersztyk. Naobiecywać w kampanii wyborczej rozwiązanie problemu kredytów frankowych po myśli kredytobiorców. Wjechać na ich plecach do Pałacu Prezydenckiego (1,5 mln głosów). Potem 3 miesiące ich mamić, żeby zagłosowali także na określoną partię w wyborach parlamentarnych, a po wyborach się wycofać. Pan prawnik wcześniej nie miał wątpliwości konstytucyjnych, a po wyborach już ma.

    Odpowiedz
  • th(2015-11-06 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    W czasie kampanii wycieranie gęby prawdomównością, honorem, wartościami chrześcijańskimi. Po wyborach - polski standard. To nie jest zwykle kłamstwo, to zdrada.

    Odpowiedz
  • T1000(2015-11-06 23:27) Zgłoś naruszenie 00

    Było wiadomo, że PiS po wyborach będzie mieć gdzieś ludzi i pobrata się szybko z bankierami. "Godni" następcy platformianych oszustów!

    Odpowiedz
  • zuzia(2015-11-07 06:50) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze wam,mysleliscie ze Boga zlapaliscie za nogi TO TERAZ SUKIENKOWYM NOSCIE NA TACE A JAREK SAM SOBIE WEZMIE A WY no coz jak sobie poscielesz tak sie wyspisz jesli bedziesz mial gdzie i na czym

    Odpowiedz
  • takie tam :)(2015-11-06 14:15) Zgłoś naruszenie 00

    Nie do końca rozumiem dlaczego Frankowicz ma dostać pomoc ?
    Brał kredyt świadomie, wiedział jakie mogą być skutki...
    Generalnie mam wrażenie że Frankowicze chcieli buś SPRYTNIEJSI oszukać system :)

    Czy jak ja kupię auto i prognoza utraty na wartości co roku będzie np 10 % a realna utrata wartości będzie 20% to Państwo mi też odda różnice ? przykłady można mnożyć.

    Jak mówi przysłowie jest ryzyko jest zabawa... A jak by franek cały czas zachowywał tendencje spadkowe to czy frankowicze też by chcieli wrócić do złotówek ?

    Odpowiedz
  • OLA(2015-11-06 16:16) Zgłoś naruszenie 00

    Ja i moja rodzina łącznie ok 10 osób głosowało na Prezydenta i PIS włąśnie z powodu, że ta partia miała się tym zająć...minęły wybory i ...zapomnijcie. No cóż ...kiełbasa wyborcza teraz śmierdzi.

    Odpowiedz
  • rysio79(2015-11-07 07:34) Zgłoś naruszenie 00

    Bylo sie pienic przy urnach. Tak wybraliscie barany to teraz mordy w kubel i do roboty.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2015-11-07 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    wziąlem kredyt we frankach spłaciłem i mam z głowy, a tak przy okazji radzę czytać artykuł i inne wiadomości, a nie tylko tytuł, wglębic się w treść, a potem wylewać na kogoś pomyje, bo ci co nie mają kredytów we frankach sa przeciwnie, aby państwo za nich spłacało

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-11-07 08:49) Zgłoś naruszenie 00

    zwrócie się do Giertycha on już zaczyna straszyć pozwem zbiorowym

    Odpowiedz
  • Pis maK(2015-11-07 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem Frankowicze nie powinni marudzić, tylko poświecić się dla Polski. Chodzi o zwycięstwo, a nie ich kredyty.

    Odpowiedz
  • bingo(2015-11-10 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    po prostu mają ich w klinczu, o czym każdy powinien sobie zdać sprawę, ponieważ, jak rząd PiS-u zacznie podskakiwać to banksterzy zagrają na spadek złotówki i wtedy rząd PiS-u się nie pozbiera. Tusk doprowadził do takiego zadłużenia Polski, że zostaje nam tylko siedzieć cicho i żyć dobrze z sąsiadami i pozostałymi krajami Unii, aby nasza gospodarka mogła do nich eksportować.
    Najpierw w Polsce prowadzili politykę podatkową i spłaszczyli progi podatkowe, aby powstała średnia klasa kosztem najbiedniejszych a później pozwolili, aby średnią klasę banki wydoiły, czyli wszystko wzięło w łeb i zamiast średniej klasy będzie klasa dłużników z niespłacającymi się długami. Za chwilę okaże się, że także nie można podnieść wolnej kwoty od podatku, bo podroży to koszty wynagrodzeń w rozdętym sektorze publicznym

    Odpowiedz
  • wiloden(2015-11-06 17:10) Zgłoś naruszenie 01

    K uuu wwwaaa ludzie ustawa bedzie ale nowa i bardziej korzystna - wlaczcie myslenie !

    Odpowiedz