Uniwersytet Warszawski szukał pracownika: 1000 zł wynagrodzenia za znajomość sześciu języków obcych

04.02.2016, 13:12; Aktualizacja: 04.02.2016, 16:27
Ogłoszenie UW

Ogłoszenie UWźródło: Inne

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego poszukiwał doktoranta do udziale w projekcie badawczym. Kandydat musi znać sześć języków obcych i może liczyć na 1000 zł wynagrodzenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (62)

  • cer(2016-02-16 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    Noz sie w kieszeni otwiera!!!!

    Odpowiedz
  • pracownik naukowy(2016-02-08 12:18) Zgłoś naruszenie 00

    Chciałabym tylko jeszcze dodać, ze 1000 zł brutto brutto, czyli jeśli taki doktorant ma pól etatu czy etat na uczelni to UW pobierze z tej zawrotnej kwoty jeszcze wszystkie koszty pracy: te po stronie pracodawcy jak i te po stronie pracownika. Brawo NCN!

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-02-07 13:48) Zgłoś naruszenie 01

    UW zeszedł na psy. Jest mi przykro, bo sam jestem dawnym absolwentem.

    Odpowiedz
  • obywatel(2016-02-07 13:44) Zgłoś naruszenie 10

    chuj z ta polska

    Odpowiedz
  • @@$$%%(2016-02-07 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    a co to jest NCN,tam chyba wszyscy znają po 10 języków.

    Odpowiedz
  • darks(2016-02-07 10:59) Zgłoś naruszenie 20

    Ćwierć prawdy, ale za to jak ładnie przekazanie! Pozdrawiam samodzielnie myślących.

    Odpowiedz
  • koko(2016-02-07 08:26) Zgłoś naruszenie 11

    Dobrze by było aby wskazać osobę odpowiedzialną za ustalenia tej płacy ! Głupotę trzeba stygmatyzować !.

    Odpowiedz
  • ja(2016-02-06 23:15) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze jest zrobic doktorat, badz przynajmniej zaliczyc pare semestrow, nawet nie konczac.. Dlaczego?Jak podejdziesz do sprawy powaznie (to najwazniejszy warunek), to Twoje kwalifikacje sa na poziomie dawnych magistrow. Bo dzisiejszy tytul magistra, to jak w 20. leciu miedzywojennym "tyle znacy co Ignacy"... Ja dzieki temu jestem cenionym nauczycielem i zarabiam przyzwoicie.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2016-02-06 16:31) Zgłoś naruszenie 20

    Najlepiej być zatrudnionym w komisji Macierewicza. Znajomość języków obcych -zbędna.Nie trzeba być specem od katastrof lotniczych i dostawać za to( NIE!!) od 20 do 25 tyś miesięcznie.To jest fucha.Macierewicz umie doskonale docenić fachowców???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pieprzony kraj(2016-02-06 11:50) Zgłoś naruszenie 10

    ale jaja, za pieprzenie się płacą 500 zł od spłodzonego dziecka, a można ich przez życie napieprzyć z 15x 500 = 7.500 zł a za naukę i 6 języków2 1 tys.. ale numerrrrrrrr

    Odpowiedz
  • ale jaja(2016-02-05 20:39) Zgłoś naruszenie 10

    ja pierdzielę za prace z kilkoma językami 1 tys. a za leżenie sie i seksowanie po 500 zł za darmo za zrobienie jednego dziecka

    Odpowiedz
  • alina(2016-02-05 20:14) Zgłoś naruszenie 10

    Wiele lat temu pracowałam przy grancie. Powiem tak, taka stawka dla specjalisty to brak szacunku, ale to są realia polskie.To oburzające.

    Odpowiedz
  • Janek(2016-02-05 20:09) Zgłoś naruszenie 01

    To nie jest ogłoszenie o pracę. Doktoranci dostają swoje stypendium, natomiast udział w grancie jest możliwością zarobienia dodatkowego 1000 zł miesięcznie.

    Odpowiedz
  • alina(2016-02-05 20:05) Zgłoś naruszenie 00

    to kolejny dowód jakim państwem jest Polska,kolejny dowód jak traktuje się w Polsce pracownika, jakie godne zgodnie z konstytucją są wynagrodzenia Polaków w ich państwie. To oburzające i kompromitujące UW, ale takie standardy kształtowano od 1989 roku,w trakcie przemian społeczno ustrojowych,i niestety utrwaliły się w tym ,,DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE PRAWA. to EFEKT PRAC KONSTRUKTORÓW TEGO PATOLOGICZNEGO I POKRZYWIONEGO, KARYKATURALNEGO PAŃSTWA.

    Odpowiedz
  • alina(2016-02-05 19:55) Zgłoś naruszenie 00

    dodałam nie chcecie go puścić- to cenzura?

    Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel(2016-02-05 19:26) Zgłoś naruszenie 10

    Do a ,to z rynkiem to ma tyle wspólnego ,co targ z niewolnikami.Zawsze mnie coś zaskoczy jednak w tym kraju nad Wisłą.

    Odpowiedz
  • ender(2016-02-05 18:40) Zgłoś naruszenie 10

    Rektorowi i całemu Kolegium UW chyba rozum odebrało od tych gronostajowych kołnierzy przy togach. Powinno sie ich razem z min. Gowinem wysłać na zielona trawkę. TO JEST KOMPROMITACJA UW na niesłychaną skalę.

    Odpowiedz
  • Czytelnik(2016-02-05 16:22) Zgłoś naruszenie 00

    Czas popracować nad typografią Gazety Prawnej. Oko tak musi skakać po zmieniających się czcionkach, że zniechęca do czytania. Raz standardowa, potem pochylona, potem cytat z innych serwisów, potem wplecione linki z underlinią i innym kolorem, potem inna czcionka w punktatorach "zobacz także". Masakra jakaś.

    Odpowiedz
  • Mireczek 37 latek(2016-02-05 15:41) Zgłoś naruszenie 30

    poszukuję panią profesor biegłą we francuskim. Wymagania: 178 cm wzrostu, 50- 55 kg, burza rudych włosów, biust C, najlepiej nimfomankę, uległą, długie nogi. Do projektu. 36 miesięcy. Daję 50 PLN za fikołka. Uczciwie?

    Odpowiedz
  • dr(2016-02-05 10:30) Zgłoś naruszenie 10

    A ta pensja za dniówkę, za tydzień, czy za miesiąc pracy?

    Odpowiedz