CKE zabrała głos ws. strajku nauczycieli i terminów egzaminów. Uczniowie mogą odetchnąć z ulgą

autor: Karolina Nowakowska06.03.2019, 17:25; Aktualizacja: 06.03.2019, 17:40
Co więcej, zmianie nie mogą również ulec pozostałe terminy: ogłoszenia wyników egzaminów, rozdania świadectw i innych etapów, które mają wpływ na rekrutację do szkół kolejnego stopnia.

Co więcej, zmianie nie mogą również ulec pozostałe terminy: ogłoszenia wyników egzaminów, rozdania świadectw i innych etapów, które mają wpływ na rekrutację do szkół kolejnego stopnia.źródło: ShutterStock

Strajk nauczycieli nie będzie miał wpływu na terminy egzaminów kończących szkołą podstawową, gimnazjum i szkołę średnią - wynika z komunikatu ogłoszonego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • s-wca(2019-03-18 16:57) Zgłoś naruszenie 01

    Niech idą do biedronki.

    Odpowiedz
  • zorro(2019-03-07 23:27) Zgłoś naruszenie 92

    Nadzór nad CKE sprawuje... oh, jakie zaskoczenie - minister edukacji!

    Odpowiedz
  • hg(2019-03-07 17:52) Zgłoś naruszenie 192

    Po co komu nauczyciele.Analfabeci dostaną od rządu darmową kasę nawet nie muszą się po nią schylać.

    Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel.(2019-03-07 15:19) Zgłoś naruszenie 62

    Ta dyskusja przypomina dosadne słowa I Sekretarza KC PZPR tow.Władysława Gomułki ,Studenci do nauki,pisarze do piór,a syjoniści do Syjamu.

    Odpowiedz
  • SERAFIN(2019-03-07 13:46) Zgłoś naruszenie 181

    A egzaminy są bez sensu w kwietniu zamiast po zakończeniu roku szkolnego ( i przerobieniu całości materiału ) bo CKU nie chce pracować w WAKACJE.

    Odpowiedz
  • ...(2019-03-07 13:02) Zgłoś naruszenie 276

    UWAGA! W całym internecie szaleją płatne trolle plujące na nauczycieli. Aktywność ostatnio jest bardzo wysoka, nie notowana od dawna.

    Odpowiedz
  • cvb(2019-03-07 13:01) Zgłoś naruszenie 262

    A niech oddychają z ulgą. Gdzie dyrektor CKU zorganizuje te egzaminy? Na stadionach? W szkołach, kto mu to przygotuje, kto ustawi ławki, kto zweryfikuje tożsamość uczniów, kto rozda arkusze, kto dopilnuje aby nie było ściągania. Są też jakieś przepisy określające kto może wchodzić w skład komisji. Np. to, że w komisji musi być nauczyciel z innej szkoły. Jak będzie strajkował to nie przyjedzie. I co wtedy? Egzamin nieważny?

    Odpowiedz
  • nauczyciel dyplomowany=6000zł brutto......(2019-03-07 09:10) Zgłoś naruszenie 739

    za 18h pracy/tyg.+wakacje,ferie.POkomunistyczna hućpa bez przyczyny=zakodowani psorzy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obserwator(2019-03-07 08:56) Zgłoś naruszenie 942

    co nie pasuje to nauczycielom, bo ich obijanie nie osiągnie celu, do roboty brać się i pomyśleć jakby tu podnieść poziom nauczania, aby rodzice nie musieli posyłać dzieci na korepetycje, a może to jest sposób na dorobienie do pensji

    Odpowiedz
  • nauczycielksa pensja gorsza niz socjal(2019-03-07 06:43) Zgłoś naruszenie 309

    Rzad nie chce dac specjalnie dla nauczycieli podwyzki to wszystkie strajki i rozmowy to nic nie da, Nie po to Rzad rozdaje roznym grupom za darmo by dac nauczycielom za prace.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • whoopsieDaisy(2019-03-07 02:28) Zgłoś naruszenie 375

    A jak dyrektor CKU powie że słońce ma wschodzić na zachodzie a zachodzić na wschodzie to też tak będzie ?! słuszną linie ma nasza Paria....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • cd1(2019-03-06 23:17) Zgłoś naruszenie 238

    Zlikwidować komunistyczny przeżytek tzw. Kartę Nauczyciela, przywrócić Nauczycielom rangę pracownika państwowego.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mural(2019-03-06 20:03) Zgłoś naruszenie 3113

    od dziś moje rachunki płaci pani Minister?pan Morawiecki?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz