II edycja konkursu „Moja droga do wolności” zakończona. Na naszej stronie pojawiło się wiele ciekawych historii osób, które podjęły wyzwanie i stały się przedsiębiorcami. Choć, jak przyznają,łatwo nie było, nie żałują.

Konkurs adresowany był do osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą i są właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw działających w Polsce. Ten wymóg regulaminowy spowodował, że część z nadesłanych do nas tekstów, nie mogła uczestniczyć w rywalizacji. Zostały jednak opublikowane i można je czytać w naszym serwisie.

Decyzją redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”,laureatem konkursu "Moja droga do przedsiębiorczości" został firma Your School, Łukasza Tarucia z Lubicza Górnego.

Przeczytaj nagrodzony tekst ===>>> Your School: Klienci przychodzą z polecenia. Dzisiaj reklama robi się sama

Redakcja, doceniając tę historię, uznała, że dotyczy ona szczególnie trudnego wyzwania - biznesu w małym mieście - którego prowadzenie do łatwych nie należy.

W zmaganiach o laur zwycięzcy brały też udział inne historie. Zachęcamy do ich lektury:

Laureat konkursu otrzyma zaproszenie do udziału w debacie „Nieodrobiona lekcja. Ile wolności gospodarczej, ile państwa?” i uroczystej gali, które odbędą się 30 października 2014 r. w Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie, a także darmowy dostęp do wydania elektronicznego "Dziennika Gazety Prawnej".

Uczestnicy konkursu również otrzymają bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania e-DGP.