Prezydent wyrzuca do kosza projekt frankowiczów. Ci nie kryją oburzenia

autor: Małgorzata Kryszkiewicz06.11.2015, 12:15
frank szwajcarski, biznes

Prezydent wyrzuca do kosza projekt frankowiczów. Ci nie kryją oburzeniaźródło: ShutterStock

Przygotowany przez Stowarzyszenie „Stop bankowemu bezprawiu” projekt mający umożliwić frankowiczom przewalutowanie kredytów na korzystnych warunkach zawiera wiele rozwiązań naruszających konstytucję. W związku z tym prezydent przygotuje własne rozwiązania prawne. Taką deklarację złożył podczas wczorajszego spotkania z przedstawicielami kredytobiorców prezydencki minister Maciej Łopiński.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (43)

  • kora(2015-11-06 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    skąd to oburzenie,zaskoczenie czy politycy kiedykolwiek dotrzymali obietnic wyborczych?

    Odpowiedz
  • Zenek(2015-11-06 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Czy frankowicze nie zauważyli ,że już jest po wyborach?

    Odpowiedz
  • nie frankowicz(2015-11-06 13:04) Zgłoś naruszenie 00

    Ha ha ha a nie mówiłem!

    Odpowiedz
  • Dobre i te pwyborcze ... SPADY gruszek(2015-11-06 13:16) Zgłoś naruszenie 00

    Zamiast wyborczych ... "GRUSZEK na WIERZBIE" ... PIS
    "frankowicze" mogą pozbierać jedynie ... SPADY gruszek z WIERZBY PIS
    Lato nam w tym roku jakoś obrodziło ... GRUSZKAMI na WIERZBIE,
    zresztą nie tylko na WIERZBIE ... PIS.
    To dopiero początek ... SPADO-brania owoców z WIERZBY PIS.

    Odpowiedz
  • chf(2015-11-06 13:16) Zgłoś naruszenie 00

    Kogo obchodzą frankowicze?

    Odpowiedz
  • Ksiegowy(2015-11-06 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    Te bezmozgi tu komentujace. Przeczytajcie 1sze 2 zdania artululu powyzej. Chyba a jak nie rozumiecie slowa pisanego to juz nic nie poradze. Ale wasz belkot tu nic nie zmieni. Mafia sie skonczyla.

    Odpowiedz
  • takie tam :)(2015-11-06 14:15) Zgłoś naruszenie 00

    Nie do końca rozumiem dlaczego Frankowicz ma dostać pomoc ?
    Brał kredyt świadomie, wiedział jakie mogą być skutki...
    Generalnie mam wrażenie że Frankowicze chcieli buś SPRYTNIEJSI oszukać system :)

    Czy jak ja kupię auto i prognoza utraty na wartości co roku będzie np 10 % a realna utrata wartości będzie 20% to Państwo mi też odda różnice ? przykłady można mnożyć.

    Jak mówi przysłowie jest ryzyko jest zabawa... A jak by franek cały czas zachowywał tendencje spadkowe to czy frankowicze też by chcieli wrócić do złotówek ?

    Odpowiedz
  • ja(2015-11-06 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    ta obietnica była zbyt osobista i zbyt wyczekiwana przez ok 1,5 miliona wyborców którzy czują się po prostu wykorzystani a to najgorszy sposób bo zbudowany na krzywdzie ludzkiej ...a ludzie są pamiętliwi ...oj są... to głosy frankowiczów, którym pan obiecał pomoc , pozwoliły panu wygrać wybory ...ale szybo pan o tym zapomniał ...spokojnie ...4-5 lata szybko miną...a my zostaniemy i poczekamy na Kukiza ...pozdrawiam
    frankowicz

    "co się odwlecze..." szkoda tylko tych straconych lat

    Odpowiedz
  • m(2015-11-06 14:53) Zgłoś naruszenie 00

    CO maliniak maa was dupie i bardzo dobrze!!!HA!!HA!!

    Odpowiedz
  • Jarek(2015-11-06 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy kto brał w frankach musiał się liczyć z ryzykiem. Dlatego teraz niech nie mają żalu.tyle w temacie .

    Odpowiedz
  • JJ(2015-11-06 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    Jak chcą to niech wracają do złotówek ale wg. zasad z dnia zaciągnięcia kredytu. Mam znajomych z kredytem we frankach i mówią że spłacają teraz 20 - 30zł więcej miesięcznie od tych co brali kredyt w pln? BIERZE SIĘ KREDYT W TAKIEJ WALUCIE JAKĄ SIĘ ZARABIA.

    Odpowiedz
  • OLA(2015-11-06 16:16) Zgłoś naruszenie 00

    Ja i moja rodzina łącznie ok 10 osób głosowało na Prezydenta i PIS włąśnie z powodu, że ta partia miała się tym zająć...minęły wybory i ...zapomnijcie. No cóż ...kiełbasa wyborcza teraz śmierdzi.

    Odpowiedz
  • JÓZIO(2015-11-06 16:18) Zgłoś naruszenie 10

    Kolejna obietnica w koszu , a ile jeszcze tam wyląduje hahahahah.BRAWO DLA TYCH CO UWIERZYLI OSZUSTOM , JAK JA SIĘ CIESZE ,ŻE NIE BEDĘ SIE MUSIAŁ TŁUMACZYĆ PRZED DZIEĆMI I WNUKAMI Z GŁUPOT PISU , NIE GŁOSOWAŁEM NA NICH. jESTEM REALISTA A NIE MARZYCIELEM OCH JAK PRZYJEMNIE POSŁUCHAĆ BZDUR PISUARÓW HAHAHAHAHAHAHAHAH

    Odpowiedz
  • wiloden(2015-11-06 17:10) Zgłoś naruszenie 01

    K uuu wwwaaa ludzie ustawa bedzie ale nowa i bardziej korzystna - wlaczcie myslenie !

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-11-06 17:33) Zgłoś naruszenie 00

    I po kryptach , i po zborach
    On ci śmiga . I po dworach .
    Chadza też i po meczetach ;
    W wolnych chwilach - po bankietach .
    Pewnie senny jest , zmęczony ;
    Gdzież mu "dłużnik" - okradziony ...
    Chwilowo więc dajmy wpis niedokończony .

    Odpowiedz
  • To ja(2015-11-06 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Mam wrażenie że Polską rządzą nie ci których wybieramy. Jedni i drudzy po wygranej przebierają się za jakichś fantomasow i robią wszystkim, a zwłaszcza swoim wyborcom na złość. Jak już ktoś się dostanie w te tryby machiny władzy to tak go uwikłają że nie ma decyzyjności , a faktyczne rządy sprawują jacyś tajemniczy ludzie z góry , którzy nie dają swoim zrobić krzywdy.

    Odpowiedz
  • Adam(2015-11-06 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    I koejni rozczarowani co się co 4 lata dają nabrać na kolejne obietnice których nie można i tak spełnić?

    Odpowiedz
  • T1000(2015-11-06 18:37) Zgłoś naruszenie 00

    Ja i tak na tego kłamczucha nie głosowałem.

    Odpowiedz
  • Krys(2015-11-06 19:08) Zgłoś naruszenie 00

    Czy tutaj ktoś w ogóle czyta coś więcej niż tylko nagłówki?

    Odpowiedz
  • roy(2015-11-06 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    z uwagi na fakt dokonanego oszustwa przez p. Dudę w kampani wyborczej poprzez złożenie obietnicy rozwiązania sprawy frankowej i pozyskania w ten sposób głosów wyborczych należy wytoczyć pozew zbiorowy, manipulowanie, nakłanianie do podejmowania błędnych decyzji wyborczych, każdy kto ma foto swojej karty wyborczej z głosem na Dude powinien złożyć pozew że został oszukany a dzieki takim glosom i obietnicom ten pan wygrał, zachował sie zupełnie tak samo jak te złodziejskie banki

    Odpowiedz