Najwyższa subwencja oświatowa w historii? Sprawdzamy, czy minister Piontkowski ma rację

autor: Karolina Nowakowska09.11.2019, 08:00; Aktualizacja: 09.11.2019, 09:04
Dariusz Piontkowski

Dariusz Piontkowskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

MEN chwali się, że tegoroczny wzrost subwencji oświatowej był najwyższy w historii. Sprawdzamy, dlaczego mimo tego samorządy mają problem z finansowaniem edukacji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • GG(2019-11-09 09:37) Zgłoś naruszenie 493

    Koszty ogrzewania, wody, prądu są dużo wyższe. O tym nie piszecie, a to ogromne wydatki.

    Odpowiedz
  • kumedyja PiSiana(2019-11-09 12:23) Zgłoś naruszenie 297

    Guru PiSu myli się nawet przeliczając własną portmonetkę ,więc do dobrego tonu należy w rządzie PiSianym też się mylić .

    Odpowiedz
  • Pan placi i pani(2019-11-09 13:35) Zgłoś naruszenie 347

    Wzrost plac 15%, wzrost subwencji 6%, reszte kto dopłaci? Przeciez niecpis i kaczynski ze swojej kieszeni

    Odpowiedz
  • jul(2019-11-09 13:36) Zgłoś naruszenie 388

    wszystkich których namaścił jaro łżą jak psy piontkowski nie jest wyjątkiem

    Odpowiedz
  • gall(2019-11-09 20:15) Zgłoś naruszenie 251

    Największe nieroby znowu chcą najwięcej

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bozena(2019-11-09 22:48) Zgłoś naruszenie 210

    Gall, jesteś zalosny.Modl się o zdrowie, bo o rozum za.późno.

    Odpowiedz
  • kosynier(2019-11-10 10:20) Zgłoś naruszenie 190

    Każdy polityk to kłamca i obłudnik, lecz ci z PiS-u szczególnie wyróżniają się pośród innych. Kim trzeba być, jak bardzo skrzywdzonym w dzieciństwie aby póżniej przenosić swoje lęki i bóle na resztę społeczeństwa ?! Lecz najbardziej dziwuję się tym na najwyższych szczeblach partyjnej wierchuszki - jak oni po tych oszukańczych słowach mogą - bez lęku - przekraczać progi kościoła, pokazywać poprzez TVKurskiego, czyli reżimową , swoją rozmodloną postać ?? Czy to już tacy cynicy wespół ze swoimi kapłanami !?!

    Odpowiedz
  • widmo(2019-11-10 10:39) Zgłoś naruszenie 200

    W tym chorym kraju edukacja, służba zdrowia to "dziesiąte koła u wozu".

    Odpowiedz
  • Grzegorz(2019-11-10 20:14) Zgłoś naruszenie 90

    Gall ma pewnie 500 +Węże się za pracę a nie wypisuj bzdur tumanku

    Odpowiedz
  • R.T-O.(2019-11-11 06:41) Zgłoś naruszenie 50

    Politycy , duchowieństwo i przeróżnej maści decydenci robią nas w ,,wała,, a my Polacy żremy się pomiędzy sobą jak jakieś bydło.Jak widać po tym i innych forach te Wasze fakultety zdały się psu na budę.Ani w Was wiary w człowieka ani też w Boga.Taka ludzka plastelina.

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2019-11-11 10:27) Zgłoś naruszenie 60

    Panie , Pionkowski i ty prezesie partii pisowców J.K., ,jak pan Bóg chce kogoś ukarać ,to mu rozum odbiera.

    Odpowiedz
  • biznes na niepenosprawnych (2019-11-13 08:58) Zgłoś naruszenie 10

    Politycy badz ich kolesie otworzyli wiele szkol niepublicznych i biora na nie subwencje zwlaszcza na dzieci niepelnosprawne. Zwiekszyla sie bardzo duza ilosc dzieci niepelnosprawnych wiec zwiekszyla sie subwencja.

    Odpowiedz