statystyki

Są jeszcze miejsca na darmowych kierunkach studiów

autor: Urszula Mirowska-Łoskot12.09.2017, 07:46; Aktualizacja: 12.09.2017, 08:51
studia

Limity zmniejszyła np. Politechnika Gdańska. W przypadku studiów dziennych zostały dosłownie ostatnie kierunki: korozja oraz zielone technologie i monitoring.źródło: ShutterStock

Dzisiaj maturzyści, którzy poprawiali egzamin dojrzałości, poznają swoje wyniki. Będą mieli jeszcze szansę dostać się na bezpłatne studia.

Z sondy przeprowadzonej przez DGP wynika, że wolne miejsca są jeszcze nawet na najbardziej prestiżowych uczelniach. Na Uniwersytecie Warszawskim trwają zapisy m.in. na filologie (bałtycką, klasyczną, polską), geofizykę w geologii, germanistykę, logopedię, bezpieczeństwo wewnętrzne, zastosowania fizyki w biologii i medycynie, archeologię po angielsku i międzywydziałowe studia ochrony środowiska.

Z kolei Uniwersytet Jagielloński przyjmie jeszcze chętnych na takie fakultety jak: psychologia stosowana, europeistyka, chemia, biologia, czy astronomia. Z tym, że trzeba się spieszyć. Rejestracja trwa tylko do dzisiaj.

Sporo miejsc ma także Politechnika Krakowska.


Pozostało jeszcze 59% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane