Waloryzacja emerytur 2018: Zobacz, o ile wzrosną świadczenia

autor: Agnieszka Brzostek10.12.2017, 11:00; Aktualizacja: 29.12.2017, 10:20
Jak będzie wysokość waloryzacji w 2018 roku?

Jak będzie wysokość waloryzacji w 2018 roku?źródło: ShutterStock

W 2018 roku emeryci mogą liczyć tylko na waloryzację świadczeń. 500 plus dla emerytów nie zostanie raczej wypłacony.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (228)

  • emeryt(2018-10-01 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    W minionych latach bywało gorzej dla emerytów

    Odpowiedz
  • Ewa(2018-04-17 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Władza jak władza niskie emerytury ponieważ jak się nie pracowało to za darmo nikt nie będzie dopłacał do tych co nie pracowali cenić trzeba tych co mają po 40 i 50 lat pracy i dalej pracują i tu jest gorycz!!!!!!

    Odpowiedz
  • Rencistka .wdowa(2018-03-21 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Podwyźszyli nie renty ale sobie wypłaty .dać te kila zł.tym co te renty podwyźszają np nie całe 900zł.i niech za to źyją.

    Odpowiedz
  • Elżbieta(2018-03-12 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    Jak można żyć za 850 zł renty z której na same leki wydaję 150 zł od 20 lat choruję przewlekle z tego muszę kupić wegiel światło gaz podatek zostaje mi 250zł na życie niech ktoś powie Pan Premier jak za to żyć koniec głosowania oszukują jak się da

    Odpowiedz
  • yyyyy(2018-03-12 08:13) Zgłoś naruszenie 00

    Nasze państwo państwo jest niewydolne ,Hitlera obudzić chorych Skasować

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-03-01 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Skoro wszyscy oboboki dostali takie podwyzki to nie warto pracowac

    Odpowiedz
  • emerytka(2018-03-01 11:24) Zgłoś naruszenie 10

    Podwyzki emerytur to kpina nie oplaca sie pracowac bo i tak dostaniesz pare zloty ja pracowalam 40 lat placilam skladki wychowalam 3 dzieci i co mam niewiele wiecej niz ci co przepracowali rok lub 2 lata urodzili od 2 do 3 dzieci i teraz maja niewiele mniej odennie nie wspomne ze cale wybrzeze wynajmowali pokoje dzialalnosc byla na meza i nie placili skladek i teraz sie z nas smieja maja racje ci co pracuja na czarno lub za granica bo beda mieli tyle samo lub wiecej

    Odpowiedz
  • emerytka(2018-03-01 11:24) Zgłoś naruszenie 10

    Podwyzki emerytur to kpina nie oplaca sie pracowac bo i tak dostaniesz pare zloty ja pracowalam 40 lat placilam skladki wychowalam 3 dzieci i co mam niewiele wiecej niz ci co przepracowali rok lub 2 lata urodzili od 2 do 3 dzieci i teraz maja niewiele mniej odennie nie wspomne ze cale wybrzeze wynajmowali pokoje dzialalnosc byla na meza i nie placili skladek i teraz sie z nas smieja maja racje ci co pracuja na czarno lub za granica bo beda mieli tyle samo lub wiecej

    Odpowiedz
  • sowa(2018-02-19 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    Chcę tylko 1 procent takiej premii jaka dostali ministrowie i glosuje na PIS.

    Odpowiedz
  • Jeszcze Wolny(2018-02-17 17:21) Zgłoś naruszenie 10

    Wielu nierobów tu się wypowiada. Mój teść reprezentuje taką postawę, pisowsko-roszczeńiową. Klnie na czym świat stoi, bo ma najniższą emeryturę.Co prawda zapracował na nią, niepracując wiele. Zawsze powtarzał, od roboty są muł i frajerzy.

    Odpowiedz
  • emerytka(2018-02-14 22:43) Zgłoś naruszenie 20

    kolejny raz emerytow bija w d.......!!!! ale poczekamy do wyborow to wtedy my emeryci pokazemy jak trzeba się odwdzieczyc" jak Bog Kubie tak Kuba Bogu" zapłaci.

    Odpowiedz
  • ola(2018-02-14 16:46) Zgłoś naruszenie 01

    To nie prawda że ma się emeryturę na jaką się zapracowalo,,ponieważ pracodawcy nas okradli, pracowało się na cały etat ,a w papierach na pół etatu,więc połowa pensji na lewo i teraz tego brakuje i takie były rządy ,nie można się było sprzeciwić bood razu zwolnienie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dla kogo Dobra Zmiana jest?(2018-02-13 08:35) Zgłoś naruszenie 20

    Trzeba nie miec klasy by przyznawac sobie premie wieksza niz ROCZNY DOCHOD EMERYTA i NAUCZYCIELA i mowic o dobrej zmianie. Dobra Zmiana jest dla rzadzacych bo dotychczas nie mieli okazji na przyznawanie sobie premii. Rzady POPiSu dbaja przedewszystkim o siebie i wlasne konto a z Polakow sobie kpia przyznajac im podwyzki raz na kilka lat albo kilkadziesiat zlotych rocznie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2018-02-12 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    nie dawać emerytą dać na premie ministra

    Odpowiedz
  • Krystyna Mozdyniewicz(2018-02-12 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    Mam 650zl.emerytury. emerytury jestem w znacznym stopniu niepełnosprawności co mam robić nie starcza na leki a z czego żyć. Macie sumienie sobie brać a ludzie głodem przybierają

    Odpowiedz
  • Kuba(2018-02-10 21:25) Zgłoś naruszenie 10

    Na emeryturę POD PALMAMI odchodzą ci, którym Buzek z Balcerowiczem obiecywali spokojną, bogatą starość w OFE. I mamy emerytury godne, po 35 latach pracy brutto 1800.

    Odpowiedz
  • Gracja(2018-02-09 22:21) Zgłoś naruszenie 03

    Uwazam,ze emeryture kazdy sobie wypracowal i ma jakie ma.Nikt nikomu zawodu ani pracy nie wybieral,wynagrodzenia za prace byly rozne.Zamiast slowa rewaloryzacja uzylabym innego i dala wszystkim jednakowo,wszyscy maja zoladki jednakowe

    Odpowiedz
  • Emerola(2018-02-09 18:06) Zgłoś naruszenie 30

    Sobie PiS dał po 70-80tys.nagród. Za co? Przecież to 4letnia średnioroczna emerytura!

    Odpowiedz
  • doro(2018-02-09 17:35) Zgłoś naruszenie 20

    ministrowie przyznali sobie po 70 tysięcy złotych nagrod poselskie dochody bidulkom nie starczaja

    Odpowiedz