Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konsumenci będą lepiej chronieni. Sprawdź zmiany, które wprowadzi nowa ustawa

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
14 dni na zwrot towaru Zgodnie z projektem, z 10 do 14 dni wydłużony ma być okres, w którym konsument zawierający umowę poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość (np. przez Internet) będzie mógł od niej odstąpić bez podania przyczyny. Przypominamy, że termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. Od umowy będzie można odstąpić za pomocą formularza on-line. Dzisiaj koniecznie jest wysłanie odstąpienia na piśmie.
14 dni na zwrot towaru Zgodnie z projektem, z 10 do 14 dni wydłużony ma być okres, w którym konsument zawierający umowę poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość (np. przez Internet) będzie mógł od niej odstąpić bez podania przyczyny. Przypominamy, że termin ten liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. Od umowy będzie można odstąpić za pomocą formularza on-line. Dzisiaj koniecznie jest wysłanie odstąpienia na piśmie. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • maria
    2018-02-26 08:41:49
    przecież 14 dni już było sama z tego korzystałam!!!!!!!
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej