Mieszkanie plus: 27 projektów, w ramach których powstaje blisko 10 tys. mieszkań w całej Polsce

07.10.2018, 09:00; Aktualizacja: 07.10.2018, 09:21
Mirosław Barszcz zaznaczył, że wśród tych 10 tys. mieszkań są zarówno zrealizowane inwestycje – Biała Podlaska, Kępno oraz projekty na terenie gminy Jarocin. "Są ujęte w tym wykazie także przedsięwzięcia w trakcie realizacji – jak Kępice, Katowice, Gdynia" - powiedział.

Mirosław Barszcz zaznaczył, że wśród tych 10 tys. mieszkań są zarówno zrealizowane inwestycje – Biała Podlaska, Kępno oraz projekty na terenie gminy Jarocin. "Są ujęte w tym wykazie także przedsięwzięcia w trakcie realizacji – jak Kępice, Katowice, Gdynia" - powiedział.źródło: ShutterStock

W ramach rządowego programu Mieszkanie plus realizowanych jest obecnie 27 projektów, w ramach których powstaje 10 tys. mieszkań. Wartość tych inwestycji to ponad 2,4 mld zł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • ???(2018-10-07 19:24) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe czy analizowane są jak sprzedano mieszkania+ w Wielkopolsce, które są źle posadowione, poniżej 1m od gruntu - czyli już są zawilgocone? Sprawa była opisywana w prasie. Nie ma coś tu nowego Patryka Jakiego, oraz pani Wassermann - którzy by zbadali kto zarobił na tym szwindlu? Za te mieszkania ludzie musieli zapłacić. Czyli jak ludzie płacą normalną ceną za wynajem - bo nie stali się okantowani właścicielami kant mieszkań.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Rankingi i raporty

Galerie