UPC, T-Mobile z TVN oraz TVP czyli rewolucja na rynku VoD. Wszyscy boją się Netflixa

autor: Piotr Dziubak02.12.2014, 07:00; Aktualizacja: 02.12.2014, 08:29
Kto korzysta z usług wideo na żądanie

Kto korzysta z usług wideo na żądanieźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Nowe serwisy wideo na życzenie to odpowiedź na europejską ekspansję Netflixa. Widzowie to kupują

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • gabobebe(2014-12-31 13:28) Zgłoś naruszenie 11

    ee tam ja mam tv w netii i na pewno nei zmienie

    Odpowiedz
  • Michał(2014-12-02 08:49) Zgłoś naruszenie 11

    Śmiech na sali, taka oferta. Przyjdzie Netflix i wszystko to wymiecie. Obecna oferta VoD w Polsce jest żenująca.

    Odpowiedz
  • Jun(2014-12-02 12:35) Zgłoś naruszenie 11

    Ciekaw jestem, kto normalny macz czas coś takiego oglądać...

    Odpowiedz
  • Polecam HBO Go(2014-12-02 07:40) Zgłoś naruszenie 11

    Świetna jakość...masa filmów ...za grosze...

    Anteny satelitarne i TV naziemna chyba zniknie za maksimum 5 lat ...tzn telewizor stanie sie monitorem zresztą teraz z 90% TV to SMART TV więc nie ma problemu.

    Odpowiedz
  • Razer(2014-12-02 14:01) Zgłoś naruszenie 11

    Czekam na ofertę tm z prostego powodu, z vod w domu nie będe i tak korzystał, a w podróży w grę wchodzi tylko nielimitowany (bez dodatkowych opłat za transfer) dostęp.

    Odpowiedz
  • kamilos(2015-09-12 13:55) Zgłoś naruszenie 11

    VOD uwaga na UPC - możesz zapłacić więcej niż myślisz.

    http://www.wykop.pl/link/2749659/iluzja-oplat-za-vod-w-upc-czyli-jak-upc-oszukuje-klientow/

    Odpowiedz
  • marian(2014-12-02 09:15) Zgłoś naruszenie 11

    ponad 36 tys. materiałów wideo oferuje tvp.-czyli 6000 tys.moda na sukces,klan - tego typu rozrywka,już nie możemy się doczekać kiedy znowu oglądniemy wszystkie odcinki Matusza ojca

    Odpowiedz