Polisolokaty: Opłaty likwidacyjne w dół. Ale inne zostały

autor: Małgorzata Kwiatkowska06.06.2016, 07:26; Aktualizacja: 06.06.2016, 08:37
lokaty-banki-skarbonki-pieniądze

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz rzecznik finansowy od kilku lat toczą walkę o ochronę klientów, którzy zainwestowali w ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK).źródło: ShutterStock

Towarzystwa upraszczają ofertę polis na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. Ale wciąż wisi nad nimi problem polis ze starego portfela.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Jagoda Da(2017-04-10 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widzę w jakimś nagłówku słowo polisolokaty to dostaję dreszczy! ja również zostałam oszukana i gdyby nie pomoc Pana Michała Herok z kancelarii Primus pewnie nigdy nie odzyskałabym swoich pieniędzy. Pieniądze mam z powrotem ale ile nerwów mnie to kosztowało i poczucia niesprawiedliwości to tylko ja wiem. Wystrzegajcie się takich rewelacji, a jak już daliście się nabrać, to polecam tę kancelarię.

    Odpowiedz
  • HalinaJ(2017-03-30 06:38) Zgłoś naruszenie 01

    Ja także zostałam oszukana. Jednak postanowiłam walczyć o swoje. Znajomy polecił mi Kancelarię Primus. Dzięki jej działaniom odzyskałam środki z opłat likwidacyjnych. Kancelaria sama zajęła się wszystkimi formalnościami. Serdecznie polecam. Ich strona internetowa to www.kancelariaprimus.com . Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Lucek(2017-01-18 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    Moja znajoma korzystała z pomocy Kancelaria LEX, wiem, że reprezentowała ją pani Magdalena Szymańska :) Udało jej się odzyskać wszystkie pieniądze, a jednocześnie z tego co mówiła pani Magdalena na sali sądowej wykazała się dużą wiedzą i pełnym profesjonalizmem.

    Odpowiedz
  • Radek(2017-01-15 19:07) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem jest to tylko przykrywka i w gruncie rzeczy część opłat zostanie jakoś ukryta. Mam znajomych, którzy tylko z pomocą osób, które od dłuższego czasu się tym zajmują, odzyskały swoje pieniądze. Korzystali oni z pomocy www.kancelariainvictus.pl :) O swoje trzeba walczyć!

    Odpowiedz
  • Polina(2016-12-30 09:48) Zgłoś naruszenie 01

    To fakt, Kancelaria Lex może tutaj wiele zdziałać :) Dzięki współpracy z nimi, udało mi się wyjść z zadłużenia :) http://www.kancelaria-lex.org/ - sprawdźcie tutaj, co mają do zaoferowania i koniecznie się z nimi skontaktujcie, jeśli chcecie pozbyć się problemu i wyjść z niego cało :)

    Odpowiedz
  • Janek13(2016-12-09 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    Ja też kiedyś dałem się oszukać, ale dzięki Kancelarii Lex mogę znowu normalnie żyć! http://www.kancelaria-lex.org/ - sprawdźcie! Jeśli potrzebujecie pomocy, nie krępujcie się :)

    Odpowiedz
  • Włodzimierz(2016-10-04 10:51) Zgłoś naruszenie 11

    Witam. Jeśli zostali Państwo oszukani, to polecam podjęcie współpracy z Kancelarią Invictus, która znajduje się w Wrocławiu. Pomogli mi odzyskać pieniądze, które zainwestowałem w polisolokaty. Gdyby nie oni, to straciłbym nadzieję na sprawiedliwość... Działali profesjonalnie i skutecznie. Podaję Państwu numer telefonu, w razie gdyby ktoś chciał rozpocząć walkę z oszustami: 733 171. Pozdrawiam!

    Odpowiedz
  • Maja82(2016-06-23 09:47) Zgłoś naruszenie 02

    Mnie udało się sądownie odzyskać opłatę likwidacyjną potrąconą przez Aegon. Sprawę zleciłam kancelarii virtus. Polecam ich usługi innym poszkodowanym, tel: 533 870 724.

    Odpowiedz
  • Władzio(2016-06-08 10:56) Zgłoś naruszenie 10

    Może i opłaty poszły w dół, ale i tak to jest jedno wielkie bandyctwo. I ja należę do grona tych, którzy postanowili zaufać ubezpieczycielowi. Jak przyszło co do czego, to ech... Szkoda gadać. Świadczenie wykupu to było ponad 80% tego, co zainwestowałem. Masakra... Udałem się o pomoc do prawników z Kancelarii Lex z Wrocławia i oni na szczęscie mi pomogli. Zostawiam numer, gdyby ktoś był zainteresowany: 71 30 777 30

    Odpowiedz