Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

autor: Jakub Styczyński19.01.2018, 07:27; Aktualizacja: 19.01.2018, 08:00
światło-prąd-energia-żarówka-energetyka

Rynek mocy nie zakłada jednak wyłącznie zapewnienia mocy wytwórczych.źródło: ShutterStock

Przedsiębiorcy nie będą już zmuszani do zmniejszenia zużycia energii w okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie jednak wygranie aukcji

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • milion(2018-01-19 13:30) Zgłoś naruszenie 00

  a teraz wyobraźmy sobie milion samochodów elektrycznych... mało? dodajmy milion domów ogrzewanych energia elektryczną. najpierw wybudujcie infrastrukturę.

  Odpowiedz
 • MIETEKKOO(2018-01-20 12:46) Zgłoś naruszenie 00

  PROBLEM Z ENERGIĄ W POLSCE,TO PODOBNE I "NIEROZWIĄZYWALNE" BAGNO, JAK BAGNO POD NAZWĄ OCHRONA ZDROWIA, SYSTEM EMERYTALNY ITP.!!JESTEŚMY NIESTETY W TEJ GRUPIE PAŃSTW ŚWIATA,ŻE JAK ZA COŚ WEZMĄ SIĘ POLITYCY TO SPIE....!!!NAJGORSZE,JEST TO,ŻE NIGDY NIE WYCIĄGAMY WNIOSKÓW Z NASZYCH DZIAŁAŃ,W MYŚL GŁUPIEJ ZASADY:JAKOŚ TO BĘDZIE!!

  Odpowiedz
 • argo(2018-01-22 20:39) Zgłoś naruszenie 00

  Trwanie przy obecnej formie kształecnia prawników to zupełnie oderwanie od rzeczywistości. Nie da się opanować prawa w szerokim tego słowa znaczeniu. Obecnie nawet opanowanie niewielkiej dziedziny prawa zabiera tyle czasu, że praktycznie dnia brakuje. A co dopiero mówić o kilku dziedzinach. System patronacki - to kolejna farsa. Konkurent ma uczyć konkurenta zawodu. A dowodem na skuteczność tej metody ma być to, że jakiś apllikant napisał pismo (które każdy może napisać) i polizał znaczek na kopercie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie