Autor ustawy dezubekizacyjnej: Stary front zwiera szyki, by bronić PRL [WYWIAD]

autor: Paulina Nowosielska28.08.2019, 08:25; Aktualizacja: 28.08.2019, 08:36
Ustawa mówi: „Emerytura wynosi 0 proc. wymiaru za każdy rok służby na rzecz totalitarnego państwa”, czyli przed 1990 r.

Ustawa mówi: „Emerytura wynosi 0 proc. wymiaru za każdy rok służby na rzecz totalitarnego państwa”, czyli przed 1990 r.źródło: ShutterStock

Arkadiusz Czartoryski, autor ustawy dezubekizacyjnej, broni jej, mówiąc, że jest dowodem sprawiedliwości dziejowej, na którą III RP nie potrafiła się zdobyć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • ula(2019-08-28 10:33) Zgłoś naruszenie 413

    Śmieć broni gniota, który sam stworzył. Prymitywy to norma w PIS.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jan Andrzej Kowalski(2019-08-28 10:20) Zgłoś naruszenie 383

    Podły kłamca, że też przechodzą mu te słowa przez rozumek...

    Odpowiedz
  • esbek(2019-08-28 11:03) Zgłoś naruszenie 293

    Przyjdzie czas na dezpisację nomenklatury PiS z jej wszystkimi aspektami. Ciekawe, jak towarzysz Czartoryski zareaguje?!

    Odpowiedz
  • EMERYT Z WYDZ.ŁĄCZNOŚCI(2019-08-28 14:38) Zgłoś naruszenie 281

    PANIE CZARTORYSKI ! ZABRAŁ PAN EMERYTURY FUNKCJ.Z WYDZIAŁÓW ŁĄCZNOŚCI KTÓRZY NIGDY NIE PRZECHODZILI WERYFIKACJI.WYDZ.ŁĄCZNOŚCI ISTNIEJĄ CAŁY CZAS.WYKONUJĄ TO SAMO CO MILICJANCI Z WYDZ.ŁĄCZNOŚCI Z LAT 90.

    Odpowiedz
  • Bolesław Śmiały(2019-08-28 11:11) Zgłoś naruszenie 251

    Wg PIS przelicznik 0% to pozbawienie przywilejów. Wszyscy, którzy mają 0,7% lub 1.3% powinni się już zacząć bać - być taki przywilej im się nie należy.

    Odpowiedz
  • Tw (2019-08-28 13:42) Zgłoś naruszenie 232

    Ta pana ustawa dezubekizacyjna to bandytka wbialy dzien

    Odpowiedz
  • Konstytucja(2019-08-28 15:14) Zgłoś naruszenie 161

    Jak ten człowiek tak mówi to zmaczy że nie czytał Kontytucji I jest odiotą i to w dodatku bezrozumnym więc ni ma się o co obrażać bo dla niego to komplement inaczej nie można tego skomentować I nie jest to hej tylko prosta prawda

    Odpowiedz
  • W - 69(2019-08-30 16:46) Zgłoś naruszenie 100

    Egzekucja przed wyrokiem sądowym. NIEBYWAŁE, NIENORMALNE, NIELUDZKIE. Pilnowali prawa, porzadku i bezpieczeństwa państwa i za to zostali ukarani. Zemsta i odwet .

    Odpowiedz
  • A z komunistycznym(2019-08-28 14:38) Zgłoś naruszenie 90

    prokuratorem chodzi na wódkę !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Waldemar Napierała(2019-08-29 09:58) Zgłoś naruszenie 80

    Pomódl się waść o miłosierdzie , BO ROZUM JUŻ ROZDANY . Przykro mi ,że OKAZAŁ SIĘ waść NIEGODNY JEGO UŻYWANIA !!! PS. Ten spłodzony BUBEL PRAWNY ( takie są skutki , jak "historyk" prawem się amatorsko " zabawia " ) , TO KOMPROMITACJA waści STANU UMYSŁU I WIEDZY !!! Kompetencje żadne , TO NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ (p) OŚLE !!!

    Odpowiedz
  • Obserwator(2019-08-29 16:21) Zgłoś naruszenie 71

    Żenujący wywiad i tyle w temacie.Na proste pytania wymijające odpowiedzi.Jaką uczelniNie uwazamę ten pan kończył,bo chyba nie UJ lub UW. Ukarali pionki, a inni sprytniejsi sami się pozwalniali. Od kiedy ,to najpierw jest kara , a potem sąd.

    Odpowiedz
  • KP(2019-09-04 01:25) Zgłoś naruszenie 20

    Czartoryski? A może warto by było poszukać "zasług" rodziny tego pana dla Polski?

    Odpowiedz
  • Karkses (2019-08-28 12:40) Zgłoś naruszenie 126

    Nie wiem kogo tutaj żałować akurat. Jeżeli ktoś się przyłączał do instytucji stanowiącej fundament zbrodniczego systemu jakim był komunizm który zrujnował nasz kraj i społeczeństwo powinien za to zapłacić.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • terteet(2019-10-11 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    pis to komuna pis ich wzorem jets piotrowicz i tego typu ludzie kaczynski uwielbia komune wkoncu dostal od woja kamienice komucha

    Odpowiedz