Przemysław Czarnek za Dariusza Piontkowskiego? Nauczyciele: "Jesteśmy przerażeni"

autor: Karolina Nowakowska30.09.2020, 10:39; Aktualizacja: 30.09.2020, 19:07
Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnekźródło: Newspix
autor zdjęcia: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWS

Według nieoficjalnych informacji nowym szefem Ministerstwa Edukacji Narodowej ma zostać Przemysław Czarnek. Kontrowersyjny poseł PiS słynie z homofobicznych wypowiedzi i to budzi największe obawy środowisk nauczycielskich.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (86)

  • Michał(2020-10-19 22:28) Zgłoś naruszenie 10

    Proszę autorkę, aby unikała fałszywych uogólnień. Jako nauczyciel jestem raczej zaniepokojony próbami wprowadzania ideologii Gender i LGBT+ do szkół. Potrzebujemy energicznych działań zmierzających do odpolitycznienia szkoły,ochrony uczniów przed ideologiami i zapewnienia szkolnictwu neutralności światopoglądowej. Szkoła nie powinna być miejscem indoktrynacji, a niestety środowiska LGBT+ dążą do ideologizacji szkolnictwa,jak żadne inne ruchy i organizacje w historii III RP.

    Odpowiedz
  • Nina (2020-10-02 19:42) Zgłoś naruszenie 00

    Za tak skandaliczne wypowiedzi jakie głosi Pan Czarnek w normalnym, demokratycznym państwie już dawno powinien mieć postawione zarzuty prokuratorskie. Ale cóż mamy reformę wymiaru sprawiedliwości PiS....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ************(2020-10-02 08:30) Zgłoś naruszenie 21

    Widzę ze Gazeta Prawna po ciemnej mocy stoi. Jakie kto ma poglądy zależy od punktu siedzenia. Może być równie dobry jak zły. Szafowanie imperatywami kategorycznymi to zwykła propaganda.

    Odpowiedz
  • Ja(2020-10-02 06:57) Zgłoś naruszenie 31

    Super! Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu

    Odpowiedz
  • asd(2020-10-01 23:03) Zgłoś naruszenie 40

    nie wrzucajcie nauczycieli do jednego worka, przerażeni mogą być tacy jak pan Staroń, większość nauczycieli wbrew temu co pewne środowiska starają się sugerować jest zwykłymi Polakami ceniącymi sobie tradycyjne role ludzi i rodziny.

    Odpowiedz
  • ina(2020-10-01 21:37) Zgłoś naruszenie 31

    Jakoś stary komuch Broniarz tego szacownego grona nie przeraża.

    Odpowiedz
  • AntyPiSiPO(2020-10-01 19:21) Zgłoś naruszenie 21

    Typowy pies pilnujący budy pana. Ale to dobrze,lewacy już odtrąbili zwycięstwo a tu odpór normalności.

    Odpowiedz
  • Czoper(2020-10-01 18:57) Zgłoś naruszenie 02

    Już dawno temu Jacek Kurski powiedział: "Ciemny lud wszystko kupi". Kto nienawidzi szkoły i nauczycieli? Przecież "ciemny lud"! Od lat trwa nagonka na nauczycieli, że tylko 18 godzin pracują, że dzieci nienawidzą, że są niedouczeni itp., a lud się cieszy i w te bzdury wierzy. Czemu? Ano wreszcie może podbudować swoje ego i wylać trochę hejtu - od razu mu lepiej na duszy. Pomyślcie, skoro praca w szkole jest taka super, to czemu brakuje nauczycieli? W zeszłym roku w mojej szkole zatrudniono dwoje nauczycieli świeżo po studiach. Wytrzymali trzy miesiące i stwierdzili, że w żadnej szkole nigdy się nie zatrudnią. Powód? Nie same lekcje, ale przywalenie papierologią (plany, projekty, sprawozdania), a do tego nawał chamstwa uczniów, rodziców i internetowych "mądrali". W tym roku do dziś nie ma lekcji chemii, fizyki i przedsiębiorczości. WF-u uczy dwóch panów po 70-ce. Zachęcam - wylewajcie dalej te kubły pomyj na nauczycieli, edukacja i tak leży, a propaganda rządowa wciśnie wam każdy kit. Pozdrowienia, Ciemny Ludzie!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • StAAbrA (2020-10-01 16:39) Zgłoś naruszenie 42

    Popieram wybór pana Przemysława Czarnka ...

    Odpowiedz
  • Justyna (2020-10-01 13:58) Zgłoś naruszenie 23

    Czy on coś wie o edukacji??? Czy on coś wie o problemach przepelnionych państwowych szkół??? Czy ma pojęcie jak opasła jest podstawa programowa np. dla klas siódmych? Czy wie, że plan lekcji jest przeładowany, a uczniowie muszą przebywać w szkole znacznie dłużej niż to było za jego czasów?

    Odpowiedz
  • Li(2020-10-01 12:54) Zgłoś naruszenie 31

    Powinien znieść dawanie na ksero, papier w końcu szkola jest za darmo a nauczyciele robią wyzysk i wielką łaskę ze uczą dzieci (nie wszyscy) ale wiekszasc nie nadaje się do uczenia

    Odpowiedz
  • Leo48 (2020-10-01 10:01) Zgłoś naruszenie 62

    Lewacki ból d... :))) Jestem nauczycielem i mam wielką nadzieję, że w końcu znalazł się ktoś kto oczyści szkoły i uczelnie z lewackich złogów, co prawda przynajmniej o 20 lat za późno ale dobre i to. Brawo Minister Czarnek.

    Odpowiedz
  • Ell(2020-10-01 08:23) Zgłoś naruszenie 11

    Panie ministrze proszę przywrócić muzykę w 8 klasie i szkole średniej. Może być tak jak bylo- do wyboru z plastyką. Społeczeństwo bez kultury traci swoją tożsamość. Nie dajmy się zniszczyć. Muzyka jest najważniejszym przedmiotem. To nie żart. Potrzebujemy jej jak powietrza.

    Odpowiedz
  • Aga(2020-10-01 08:18) Zgłoś naruszenie 60

    A może będzie lepiej....Zrobi porządek z dyrektorami siedzącymi dożywotnio na stołkach? Przyznającymi nagrody i dodatki motywacyjne swoim ************ Może skończy z fałszem i mobbingiem? Dyrektor jest carem. Skończmy z tym. Niech się wezmą za robotę, a nie okupują trony. Pensje młodych nauczycieli podniesie, a mianowany będzie zarabiał tyle co dyplomowany, bo ich praca niczym się nie różni więc dlaczego dyplomowany leń ma zarabiać więcej niż pracowity mianowany? Może będzie lepiej....

    Odpowiedz
  • Kochany "nauczycielu",(2020-10-01 08:09) Zgłoś naruszenie 40

    Jesteś przerażony? Weź kredyt i szybko zmień pracę. Nie nadajesz się do tego zawodu.

    Odpowiedz
  • Robin(2020-10-01 05:35) Zgłoś naruszenie 60

    Aleksander dobrze poniżej pisze ! 1=Normalni nauczyciele się nie boją ! 2=czas skończyć z kartą nauczyciela 3= dosyć bzdur o wyrównywaniu szans w szkole ! (uczyć może się każdy ! trzeba chcieć się uczyć - laptopy od państwa niczego nie zmienią ! )

    Odpowiedz
  • ag(2020-09-30 21:08) Zgłoś naruszenie 80

    ....no jak Czarnek zostanie to BELFRY będą biegały po korytarzach szkół na wysokości lamperii z prędkością strusia.....komuna na kolana

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Uczeń(2020-09-30 20:24) Zgłoś naruszenie 2111

    Teraz stare bździągwy po kursach pedagogicznych mają się czego bać .

    Odpowiedz
  • Aga(2020-09-30 20:17) Zgłoś naruszenie 83

    Bardzo się cieszę. Profesor Przemysław Czarnek. to odważny i uczciwy człowiek.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PogonićLGBT+(2020-09-30 19:59) Zgłoś naruszenie 357

    "Ten , kto idzie z tłumem, nie dojdzie dalej niż tłłum.Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca , do których nikt jeszcze nie dotarł" = albert Einstein

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz