Wynagrodzenia nauczycieli: Obrady RDS zawieszone do piątku. Rząd przedstawi nowe propozycje

03.04.2019, 21:10; Aktualizacja: 03.04.2019, 21:23
Prezes ZNP Sławomir Broniarz i przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Solidarność-Oświata” FZZ Sławomir Wittkowicz podczas konferencji prasowej w warszawskim Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”

Prezes ZNP Sławomir Broniarz i przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Solidarność-Oświata” FZZ Sławomir Wittkowicz podczas konferencji prasowej w warszawskim Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”źródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Obrady Rady Dialogu Społecznego o sytuacji w oświacie zawieszone do piątku do godz. 8; rząd zaprezentuje nową propozycję; ustosunkujemy się również do propozycji ZNP i FZZ - powiedziała w środę wicepremier Beata Szydło po kolejnej turze rozmów z nauczycielskimi związkami zawodowymi.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Nauczyciele wykiwani przez goraszke(2019-04-04 07:02) Zgłoś naruszenie 01

  Z powodu dezorientacji zmniejszą liczbe strajkujacych bo nauczyiele do konca nie beda wiedzieli jakie sa postanowienia i trudno im bedzie sie przez weekend zintegrowac. Jest to celowe dzialanie wszystkich uczestnikow Magdalenki2.

  Odpowiedz
 • Pierwsza liga sloikow(2019-04-04 07:12) Zgłoś naruszenie 01

  Nauczyciele w kraju to najnizsza grupa spoleczna dzieki polityce polskiej wladzy i nic sie nie zmieni po tych negocjacjach z soltysowa ze Slaska

  Odpowiedz
 • PiS +(2019-04-04 08:06) Zgłoś naruszenie 13

  Jeśli totalna opozycja myśli, że zdobędzie więcej sympatyków na wybory , to się totalnie myli. Miałem głosować przeciw PiS-owi. Zmieniłem zdanie totalnie będę głosował na PiS. Jestem przeciwny krzywdzeniu naszych polskich dzieci.

  Odpowiedz
 • kazcadu.a(2019-04-04 08:25) Zgłoś naruszenie 00

  Jeśli w piątek nie dojdzie do porozumienia, dzieci będą stać o 8.00 przed szkołą. I to będzie wina pis-u i Kaczyńskiego. Mówię jako rodzic, a nie nauczyciel. Niech zrezygnują z jednej wyborczej kiełbasy i pozwolą naszym dzieciom iść do szkoły - kompromis powinien wypracować rząd, bo miał na to mnóstwo czasu.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane