Społecznicy przed sądem powalczą o seks w szkole

autor: Anna Wittenberg16.04.2018, 07:16; Aktualizacja: 16.04.2018, 07:41
Pierwszy raz o szkolny program organizacje walczą ze sobą, nie z MEN.

Pierwszy raz o szkolny program organizacje walczą ze sobą, nie z MEN.źródło: ShutterStock

Organizacje równościowe pozywają stowarzyszenie rodziców. Bo ostrzega szkoły, że pod płaszczykiem walki z dyskryminacją promują wśród dzieci homoseksualizm.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Zuzanna(2018-04-16 18:12) Zgłoś naruszenie 31

  Edukacja antydyksryminacyjna nie jest edukacją seksualną, nawet jeśli dotyczy orientacji. Rozmawianie z dziećmi o orientacji nie jest tematem edukacji seksualnej, jest tematem edukacji po prostu. Tak samo jak rozmawianie o miłości, rodzinie, uczuciach, relacjach i przyszłości nie jest rozmową o seksie. Tytuł artykułu jest jasno nastawiony na seksualizowanie osób LGBT, oraz, co szczególnie mnie zasmuca, na podwyższenie ilości kliknięć. Niemiło.

  Odpowiedz
 • aha(2018-04-16 18:10) Zgłoś naruszenie 34

  Nie ma to jak katolicka etyka seksualna - wprowadzona od 966 r. Skończyła się 3-ma rozbiorami Polski. Zrobieniem z kobiety oficjalnej świętej matki i żony, a właściwie wdowy po żołnierzach niezłomnych. Seks tylko z ludźmi agencji rzymskiej. Miłość rodziców tak wielka, że o gwałtach na dzieciach nie mówią - bo cóż takie dziecko wie. Zmyśliło i tyle.

  Odpowiedz
 • Monty Python(2018-04-16 15:11) Zgłoś naruszenie 52

  Moim zdaniem seks jest bardzo przereklamowany, są znacznie ciekawsze rzeczy. Z jednej strony krytykuje się wiedzę encyklopedyczną, z drugiej nie pozwala się młodzieży na odkrywanie sfery seksu samodzielnie. No bo to chyba nie są zajęcia praktyczne?

  Odpowiedz
 • MGTOW(2018-04-16 14:06) Zgłoś naruszenie 54

  Znowu szczodrze finansowane organizacje promujące dewiacje, kontra normali heteroseksualni ludzie. I krytptoreklama LGBT w postaci samego artykułu. Projekt wdrażania inżynierii społecznej w siecie zachodnim trawa dalej. Albo sami się od tego uwolniky, ... albo islam nas wyzwoli z tych bredni.

  Odpowiedz
 • Ula(2018-04-16 13:48) Zgłoś naruszenie 83

  Każdy może swoje dziecko redukować o seksie. Dlaczego ktos obcy miałby robic to za rodzica? Bo kocha tom dziecko bardziej niż rodzice? Wszystkie dzieci kochają bardziej niż ich rodzice? A może chodzi o propagowanie przy okazji zboczem, pardon innych orientacji?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane