statystyki

Targi Usług dla MSP

17.02.2014, 13:22; Aktualizacja: 17.02.2014, 13:41

5 tysięcy przedsiębiorców w jednym miejscu i czasie! Niepowtarzalna okazja dotarcia do małych i średnich firm! W maju 2014 udowodnimy, że to możliwe. Zapraszamy do współpracy w ramach Targów Usług dla MSP.

Reklama


Reklama


Pierwszy raz w Polsce, 29 maja 2014 roku, w warszawskim centrum Expo XXI odbędą się targi dedykowane sektorowi mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – Targi Usług dla MSP, organizowane przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Wydarzenie jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować nowe i atrakcyjne oferty dla sektora.

Grupa docelowa jest ściśle określona. Jedną z głównych barier w dotarciu do MSP jest rozproszenie i brak pewnych kanałów komunikacji. Targi dedykowane dla sektora MSP tworzą środowisko do nawiązania kontaktów handlowych z dużą grupą reprezentującą sektor.

Targi to także dogodne miejsce do zaproszenia potencjalnych klientów (hosted buyers). Otwarta formuła Targów jest atrakcyjną ofertą dla przyszłych klientów, do których poprzez wspólne uczestnictwo w imprezie można skutecznie dotrzeć.

Podczas Targów, Partnerzy będą mieli możliwość organizacji własnych prezentacji produktowych, co zwiększa skuteczność komunikacji oferty.

Spodziewamy się 5 tysięcy przedsiębiorców! Zaprezentuj im swoją ofertę!

Targi Usług dla MSP
29 maja 2014 r., czwartek, godzina 10:00-17:00
Expo XXI, ul. Prądzyńskiego12/14, Warszawa

Zapraszamy do współpracy.
Więcej informacji:
Hubert Lach
Email/ h.lach@zpp.net.pl
Tel/ 516 031 006

Patronat medialny:


W promocji Targów Usług dla MSP wspierają nas:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:GP

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Galerie

Polecane

Reklama