Coraz więcej słyszy się o niedostatecznej jakości produktów spożywczych, które sprzedawane w supermarketach, ale także na targach oferowane są jako świeże i wolne od środków chemicznych. Ile w tym prawdy? Dotychczas musieliśmy po prostu zawierzyć obietnicy producenta. Jednak z prostym urządzeniem będziemy w stanie na poważnie podejść do weryfikacji jakości żywności - tester żywności Ecovisor to rozwiązanie, które zapewni zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny.

Czym jest tester żywności?

Mięso, ryby, warzywa, owoce - to podstawowe produkty spożywcze, bez których nie wyobrażamy sobie pysznego i zdrowego posiłku. Czy jednak na pewno zdrowego? Trudno nam to stwierdzić, bazując jedynie na tym, co obiecują nam producenci. Oczywiście na własną rękę staramy się także oczyszczać i myć składniki, jednak bardzo często jest to trud, który nie przynosi zamierzonych efektów.

Na szczęście od kilku lat na rynku obecne jest urządzenie, które już teraz cieszy się bardzo dużą popularnością - nie tylko w lokalach gastronomicznych i restauracjach, ale przede wszystkim w naszych domach. O czym mowa? O testerze żywności Ecovisor. To małe urządzenie daje nam możliwość precyzyjnego zbadania każdego produktu spożywczego pod kątem obecności azotanów. Są one kluczowym czynnikiem odpowiadającym za jakość produktu spożywczego. Dzięki błyskawicznym pomiarom już po chwili otrzymamy jasną informację o tym, co tak naprawdę zawiera pierś z kurczaka, papryka czy krewetka, i na bazie tej wiedzy będziemy mogli zdecydować o podaniu go rodzinie czy klientom.

fot. materiały prasowe

Dla kogo tester żywności to idealne rozwiązanie?

Tester żywności https://www.srtech.pl to rozwiązanie, które zostanie docenione przede wszystkim przez wszystkich, którzy na co dzień obawiają się o jakość produktów spożywanych przez całą rodzinę. Nawet najdroższe mięso i ryby nie są wolne od nadmiernej obecności azotanów. Nigdy nie jesteśmy w stanie zweryfikować także, w jakich warunkach i otoczeniu nasz produkt był zapakowany i przewożony - wszystko to może mieć wpływ na końcową jakość i świeżość jedzenia. Z testerem Ecovisor będziemy jednak mogli wyeliminować to jedno zmartwienie - błyskawiczny pomiar każdego składnika pozwoli nam utwierdzić się w przekonaniu, że karmimy rodzinę nie tylko pysznie, ale także zdrowo.

Oczywiście jakość składników to fundament działania i kwestia reputacji każdej restauracji. Niejednokrotnie już mieliśmy do czynienia z sytuacjami, w których brak precyzyjnych badań jakości jedzenia doprowadził do upadku lokalu gastronomicznego, czy to po wizycie podmiotu kontrolnego, czy po zatruciu klientów. Dlatego tester żywności Ecovisor powinien być na wyposażeniu każdej szanującej się restauracji. Co ważne, obsługa testera jest niezwykle prosta i ogranicza się jedynie do wbicia sondy w produkt i odczytania wyniku. Już po kilku chwilach obcowania z urządzeniem będziemy biegli w jego obsłudze.

Dodatkowe zastosowania testera żywności Ecovisor

Jak doskonale wiemy, wraz ze wzrostem popularności idei zdrowego odżywiania, rośnie także popyt na elektroniczne testery żywności. Czym jednak tester Ecovisor różni się od innych rozwiązań dostępnych na rynku? Przede wszystkim szeroką funkcjonalnością. Z urządzeniem Ecovisor możemy dodatkowo wykonywać badania jakości wody, a co równie istotne dla nas wszystkich, dodatkowe pomiary pola elektromagnetycznego.

Decydując się na inwestycje w tester żywności Ecovisor, w ramach jednego urządzenia będziemy mogli cieszyć się funkcjonalnością precyzyjnego testera żywności i wody, miernika pola elektromagnetycznego oraz licznika Geigera.

fot. materiały prasowe

Dlaczego warto zainwestować w tester żywności?

Dlaczego tester żywności Ecovisor to rozwiązanie idealne do każdego domu? Przede wszystkim wtedy będziemy w stanie z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że wiemy, co jemy. Nie znamy powszechnie honorowanych norm obecności azotanów? To nic - Ecovisor oprócz wskazania precyzyjnego wyniku pomiaru, poinstruuje nas za pomocą intuicyjnego wyświetlacza, że dany produkt nadaje się do spożycia. To bardzo ważna cecha testera, który może być używany przez osobę nieobeznaną z przepisami i kryteriami związanymi z dopuszczeniem produktu do spożycia.

Kolejna korzyści to możliwość korzystania z dodatkowych, jakże przydatnych funkcji testera. Regularny pomiar jakości wody? Weryfikacja natężenia pola elektromagnetycznego w naszym domu? W innej sytuacji musielibyśmy zainwestować kilka tysięcy złotych w kilka urządzeń. Ecovisor zapewnia nam to wszystko w ramach jednego małego urządzenia.

fot. materiały prasowe