Neumann o pigułce "dzień po": Resort nic nie może zrobić. Takie są wytyczne KE

09.10.2015, 15:10

Wiceminister zdrowia Sławomir Neumann mówi, że w sprawie pigułki ellaOne zwanej "dzień po" resort nic nie może zrobić bo takie są wytyczne Komisji Europejskiej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • Babcia(2015-10-09 20:26) Zgłoś naruszenie 00

  Jestem w takim wieku że mnie to nie dotyczy.Być przeciwnikiem takiej pigułki nie oznacza że można komuś odbierać prawo do własnych decyzji, każdy ma prawo do wyboru , nikt nikogo nie zmusza do zażywania takiej tabletki. Papierosy też zabijają jak i alkohol, który niszczy także rodziny pijacych. Dlaczego ci działacze nie walcza o likwidację alkoholu i papierosów??? Ich działania zazwyczaj koncentrują się na sprawach intymnych i łóżkowych, to chyba jakieś zboczenie czy co ??? To jeszcze jeden przykład, odebrania kobiecie jakichkolwiek praw do decydowania o potomstwie. Boimy się islamu a tu pod bokiem mamy dokładnie to samo. Dla tych działeczek i działaczy,kobieta jest niczym, można ją ubezwłasnowolnić.

  Odpowiedz
 • Bandyci PO,PSL,SLD pacyfikują Polskę BURDEL EU(2015-10-09 15:53) Zgłoś naruszenie 00

  Niestety prawda jest taka,że mamy antypolski rząd przestępców PO,PSL,SLD,który już w zarodkach niszczy przyszłośc narodu,służąć bandytom TOTALITARNEGO UNIJNEGO BURDELU I jego huncie !
  Polska jeszcze istnieje I nie unijna hunta decyduje o nas.Owszem Unijna Hunta narzuca ale gdybyśmy mieli Polski Rząd ,a nie likwidatorów Polski nikt z zwenątrz niczego by nam nie narzucił ale obecny rząd przestępców sam gorliwie prosi UNIJNYCH BANDYTÓW o takie 'prawa,które niszczą I likwidują Polske.
  Ten antynarodowy rząd czerwonych I PObarwionych przestepców z unijnymi eurobandytami pacyfikuje Polskę dla utworzenia państwa totalitarnego ,kosztem pacyfikacji Polski !
  Celowo także ochoczo przyjmuje islamskich barbarzyńców aby podcinali gardła,gwałcili nasze kobiety,dzieci,siali starch,a unijni bandyci będą robić własne interesy,czyli TOTALITARNY UNIJNY BURDEL I JEGO SYF !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane