Blisko, coraz bliżej. W Polsce rośnie strach przed koronawirusem

autor: Klara Klinger, Maciej Miłosz, Patrycja Otto26.02.2020, 06:34; Aktualizacja: 26.02.2020, 06:36
Czy można odsyłać uczniów do domów? MEN nie udziela jednoznacznej odpowiedzi i kieruje do strony głównego inspektora sanitarnego (GIS), który informuje, że „obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół”.

Czy można odsyłać uczniów do domów? MEN nie udziela jednoznacznej odpowiedzi i kieruje do strony głównego inspektora sanitarnego (GIS), który informuje, że „obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół”.źródło: ShutterStock

Ministerstwo Zdrowia zakazało komercyjnych badań na obecność koronawirusa – mają one być dostępne za darmo, ale tylko dla osób z uzasadnionym podejrzeniem choroby.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • nie ma gospodarza(2020-02-26 18:59) Zgłoś naruszenie 00

    Dalej rząd stoi z palcem w nosie, zamist wykorzystać dwa miesiące czasu na powolne i metodyczne działania. Szyby w aptekach - proste sprawdzone przez lata rozwiązanie. Czemu nie są obowiązkowe? W przychodniach oddzielanie chorych przewlekle od chorych zakaźnie. Stroje ochronne dla personelu służby zdrowia. Polityka informacyjna. Badania. etc..etc..etc.. Nic nie jest robione. Władza robi wrażenie radosnego nieróbstwa - i klasycznego polnische wirtschaft - jak będzie za późnoe to coś będziemy improwizować z tektury i taśmy klejącej.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane