Nowe standardy okołoporodowe: Depresja ciężarnych i karmienie piersią zdominowały prace

autor: Klara Klinger18.01.2018, 07:14; Aktualizacja: 18.01.2018, 09:39
Jest pomysł, aby wszystkim dzieciom, których matki nie mogą karmić, zapewnić dostęp do naturalnego mleka innych kobiet.

Jest pomysł, aby wszystkim dzieciom, których matki nie mogą karmić, zapewnić dostęp do naturalnego mleka innych kobiet.źródło: ShutterStock

Depresja ciężarnych i karmienie piersią zdominowały prace specjalistów nad nowymi standardami okołoporodowymi.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (16)

  • Ewa(2018-01-18 21:01) Zgłoś naruszenie 191

    Przymusowe leżenie w szpitalu po 40tygodniu? To jakiś żart? Od kiedy ciężarna jest ubezwłasnowolniona i od kiedy obowiązkiem ciężarnej jest stawić się na wizycie u ginekologa? Ginekolog ma diagnozować depresję? A może psychiatra poprowadzi ciążę? Depresję to ja miałam jak widziałam tego lekarza i dwie godziny czekałam na każdą wizytę, nachodziłam się na badania, a i tak lekarz nie zauważył, że ciąża jest zagrożona.

    Odpowiedz
  • mama(2018-01-18 23:22) Zgłoś naruszenie 1818

    Szpitale same przyznają, że dają dzieciom modyfikowane mleko, nie z powodu wskazań medycznych, tylko dlatego, że mają one np. problemy ze ssaniem Tak! I noworodki najczęściej zapominają jak sie ssie zaraz po pierwszych szczepieniach przeprowadzanych w szpitalu w 1-2 dobie, wcześniej pięknie się przystawiają! Przestańcie uszkadzać dzieci szczepieniami od pierwszych minut narodzin, bo sami doprowadzacie do szeregu niepotrzebnych następstw i chorób w przyszłości.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Justyna(2018-01-18 13:18) Zgłoś naruszenie 84

    Mi pielęgniary dokarmily dziecko mm w pierwszej dobie życia i to od razu 30 ml i się cieszyły że tak dużo zjadło. Dziecku po porodzie wystarczy nawet 10 ml . Ja byłam taka obolała że nawet nie protestowałam Zamiast mi pomóc nakarmić to dały ******** mojemu dziecku. Teraz już nie ważne jest żeby było dla dziecka jak najlepiej, najzdrowiej. Niedouczone baby Warszawa

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Anja(2018-01-19 08:29) Zgłoś naruszenie 62

    Kobiety w ciąży powinny brać duże dawki witamin ale nie tych z aptek bo są nafaszerowane chemią ale te z naturalnych produktów. Szczególnie witaminę D3 i żadna depresja się nie pojawi.Do tego dieta bogata w warzywa, najlepiej bez mięsa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • anty(2018-01-19 17:02) Zgłoś naruszenie 54

    Niedouczeni lekarze, urzędnicy i dziennikarze pracujący dla koncernów farmaceutycznych! Propagujecie leki psychotropowe dla kobiet w ciązy?? ? Douczcie sie !!! Jest taka książka :"Prawda o kobiecej depresji" napisana przez amerykańska lekarz-psychiatre, która nie zostawia wątpliwości co do przyczyn i szkodliwości leczenia kobiet wg tzw medycyny akademickiej. Do czego chcecie doprowadzic? Do bzdurnych, bezdusznych procedur, które spowodują NIEODWRACALNE zmiany zdrowotne ,ubezwłasnowolnienia kobiet i uszkodzenie dzieci!? Oczywiście temat szkodliwosci USG i wpływu na system nerwowy płodu od lat przemilczany, choc mówi sie o tym od 30 lat!. A wszystko w imię kasiory płynącej szerokim strumieniem od BIG PHARMY...Wstydu nie macie, za grosz moralnosci i etyki!

    Odpowiedz
  • xxx(2018-01-18 21:25) Zgłoś naruszenie 40

    Pozdrawiam wszystkie mamy.

    Odpowiedz
  • Nigdy matka(2018-03-18 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    Chodzi o kontrolowanie kobiet we wczesnej ciąży, by przypadkiem się skubane nie wyskrobały!

    Odpowiedz