Operator sieci Plus chce powalczyć o 13 tysięcy klientów mBank mobile i zaprezentować im alternatywną ofertę do Orange. Czy nowa promocja przypadnie im do gustu?

Z końcem listopada br. wirtualny operator telefonii komórkowej mBank mobile przestanie świadczyć usługi telekomunikacyjne – poinformowało kilkanaście dni biuro prasowe mBanku. Dla klientów przygotowano preferencyjną ofertę przejścia do sieci Orange wraz z gwarancją zachowania dotychczasowych numerów telefonów. Ma to z pewnością związek ze współpracą w ostatnich miesiącach Orange i mBanku Ale z konkurencyjną ofertą zgłosił się również Plus.

Klienci, którzy wybiorą jedną z ofert prepaid „Plus na kartę bez limitu” lub „Plush na kartę bez limitu” otrzymają bonus 240 zł przez rok (20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł przez 12 miesięcy), promocję Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych na 15 dni za darmo. Szczegółowe warunki promocji:

pdf icon Przenieś numer z mBank Mobile do Plus na Kartę bez limitu - regulamin promocji
pobierz plik
pdf icon Przenieś numer z mBank Mobile do Plush bez limitu - regulamin promocji
pobierz plik

mBank mobile – to pierwsza sieć wirtualnego operatora telefonii komórkowej (MVNO) w Polsce. Działał od 13 grudnia 2006 do 30 listopada 2014. W chwili startu mBank mobile do końca 2007 roku planował pozyskać 150 tys. użytkowników, nie przekroczył nawet 40 tysięcy aktywnych kart SIM. - Po latach, gdy definicja „banku w komórce” wraz z potrzebami klientów ewoluowała, formuła projektu MVNO wyczerpała się - tłumaczył Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej.