Podwyżki dla mundurówki. Od 2017 r. ponad 250 zł dla funkcjonariuszy policji, SG, BOR i PSP

15.12.2016, 16:48; Aktualizacja: 15.12.2016, 17:06
policja policjant

Poprzednie podwyżki funkcjonariusze policji, BOR, SG i PSP otrzymali na początku 2016 r.źródło: ShutterStock

Wynoszące ponad 250 zł podwyżki dla policjantów, pograniczników, zawodowych strażaków i funkcjonariuszy BOR przewidują projekty rozporządzeń opublikowane w czwartek przez Rządowe Centrum Legislacji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • opiekun(2016-12-18 17:00) Zgłoś naruszenie 151

    A jaka podwyżka dla opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych, którzy cały miesiąc pracują za 520,00 zł ???? Warunek: zwolnij się z pracy i nie możesz dorabiać. To za co żyć????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lutek(2016-12-16 07:08) Zgłoś naruszenie 90

    A za kilka lub kilkanaście lat jakiś oszołom odbierze im emerytury.

    Odpowiedz
  • alf(2016-12-15 22:45) Zgłoś naruszenie 912

    250 zł dla mundurówki.. Ok. Należy się. Ale jak wygląda przy tym propozycja 30zł brutto dla nauczycieli, którzy od kilku ładnych lat nie mieli podwyżek? Dewastacja oświaty i degradacja zawodu nauczyciela jest porażająca.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Bibi (2016-12-16 05:09) Zgłoś naruszenie 92

    Przy tak szalonych pomysłach partii jedynie słusznej, trzeba mieć mundur za sobą. Wykończenie to mundurowi będą się szarpać z ludźmi jak wyjdą protestować przeciw bezprawia i niesprawiedliwości, a nie tzw. Elita

    Odpowiedz
  • ny(2016-12-15 23:15) Zgłoś naruszenie 75

    nalezy sie ciezko pracuja

    Odpowiedz
  • oj ....to nie dziwię się że uwielbiają Ministra...(2016-12-15 21:57) Zgłoś naruszenie 49

    Ale niestety .... Tylko Minister Zieliński dba o funkcjonariuszy....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ja(2016-12-15 22:24) Zgłoś naruszenie 48

    A samorządy? Czy wiecie jak niskie płace mają urzędnicy? Brak podwyżek od lat. Na święta dostałam 200zł. Na waciki?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz