Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grupa Vox: Edukacja i biznes to naturalni sojusznicy

Rodzinne imperium dzisiaj to Grupa Kapitałowa Vox, w skład której wchodzą trzy firmy. Część edukacyjna składa się z niedawno awansowanej do stopnia uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, poznańskiego Collegium DaVinci, a także Szkół Akademickich DaVinci, zrzeszających podstawówkę, gimnazjum i liceum. Do tego dochodzi także mieszczące się w starej drukarni Centrum Designu i Kreatywności Concordia. Wszystkie te podmioty w firmie nazywane są „Human Thought Group”.
Rodzinne imperium dzisiaj to Grupa Kapitałowa Vox, w skład której wchodzą trzy firmy. Część edukacyjna składa się z niedawno awansowanej do stopnia uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, poznańskiego Collegium DaVinci, a także Szkół Akademickich DaVinci, zrzeszających podstawówkę, gimnazjum i liceum. Do tego dochodzi także mieszczące się w starej drukarni Centrum Designu i Kreatywności Concordia. Wszystkie te podmioty w firmie nazywane są „Human Thought Group”. / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej