Kontrola w firmie. Jak skorzystać z najnowszych zmian

autor: Leszek Jaworski07.02.2017, 09:27; Aktualizacja: 07.02.2017, 09:33
Praca, rynek pracy, człowiek, kontrola

Teraz uczciwi będą mieli mniej obowiązków, a więcej uprawnień.źródło: ShutterStock

Kontrole – choć nie są lubiane przez przedsiębiorców – są nieodzownym elementem wykonywania uprawnień administracji publicznej wobec prowadzących działalność gospodarczą. Poddanie się im i zastosowanie się do obowiązujących zasad jest obowiązkiem. Problem w tym, że te zasady są rozproszone w wielu aktach prawnych, a dodatkowo przepisy pełne są wyjątków i regulacji szczególnych. Wielu przedsiębiorców w tych zasadach się gubi.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • mirka(2017-02-11 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Mam za sobą niejedną kontrolę i każda przebiegła bez komplikacji, a to dlatego, że solidnie prowadzę rozliczenia w symfonii. Codziennie rano mam zaplanowany czas na wprowadzanie faktur do rejestru. Potem gdy zbliża się okres sprawozdawczy nie biegam z językiem na brodzie. Dokumenty mam posegregowane, więc kiedy potrzebuję jakiegoś dokumentu, dokładnie wiem, gdzie go szukać. Do przesyłania jednolitych plików też się zawczasu przygotowałam. Pobrałam aktualizację symfonii, żeby zapoznać się dobrze z tą funkcją.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane