Oto nowe Amber Gold: Piramida finansowa rośnie pod bokiem PiS

autor: Patryk Słowik, Jakub Styczyński17.11.2016, 07:31; Aktualizacja: 17.11.2016, 10:44
Trzeba sprawić, by ściganie piramid było łatwiejsze, a ofiary chronione.

Trzeba sprawić, by ściganie piramid było łatwiejsze, a ofiary chronione.źródło: ShutterStock

Pay Trade International Club to zdaniem właścicieli klub biznesowy. Jego poprzednika Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń. Są już pierwsi poszkodowani. Podobnie jak w przypadku Amber Gold KNF i prokuratura są bezsilne wobec oszustów. A ofiary są zastraszane przez firmę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (61)

  • PseudoDziennikarz(2017-05-23 12:34) Zgłoś naruszenie 00

    DZiś każdy możee byc specjalistą jak owy autor tego gniota, byle kontrowersyjny naglowek i jazdaa : pis,piramida amber gold a reszta nie. fakty a opinie... zal

    Odpowiedz
  • Zajęty(2017-04-24 13:08) Zgłoś naruszenie 00

    Autorzy nie mają pojecia co piszą... Tyle w temacie

    Odpowiedz
  • Gość X(2017-02-14 12:00) Zgłoś naruszenie 10

    Pay Trade to dziadostwo, dwa late temu zostalem czlonkiem. Ich doradztwo prawne to lipa. Dzwonilem cztery razy w roznych sprawach i ani raz nie zostalem poprawnie obsluzony, lub nawet nie oddzwonili. Doszlo takze do duzych zmian personalnych w ekipie naciagajacej. Kłótnie o kasę. Sprytne dzialanie marketningowe, pod przykrywka szkolen doskonale maskuje piramide, w której zarabia waskie grono. Spotkania wygladaja bardzo profesjonalnie, ale zyski sa mitem. Szukaja naiwnych.

    Odpowiedz
  • BoloiLolo(2016-11-22 06:00) Zgłoś naruszenie 00

    Złotem chandlowano jak kartoflami na targu ,,,to nie jest przypadek jak podała Polska Telewizja w komunikacie że w obrębie Gdańska zalega z podatkami ok.5000 podmiotów gospodarczych --- czy to można nazwać CUDEM gospodarczym ,,,ja płaciłem 42 lata podatki i nie było zawsze lekko...Muszą być cesarskie cięcia SKARBOWE ,,,oczywiście nie złosliwe"" Moje 4 pozwy w Sądach Gdańskich odbiły się jak od ściany z BETONU Ciężkiego to nie jest Normalne Zjawisko ---dlatego niezbędne są zmiany i Cesarskie Cięcia....!!!! A potem na wszystko brakuje --tylko nie Sędziom KASTOM Uprzywilejowanym jak ich publicznie Pani Sędzia nazwała na zgromadzeniu pubicznie pokazanym w Telewizji Polskiej..

    Odpowiedz
  • A(2016-11-18 09:21) Zgłoś naruszenie 51

    A wszystko to przez naiwność zachłannego i chytrego na łatwą kasę Polactwa. Kredyty frankowe, SKOK-i bo duży procent , Amber ...... wystarczy tyko wspomnieć o kasie na krzywy ryj i już stoi kolejka. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, trochę myślenia nie zaszkodzi nikomu a jak się chce żyć godnie, to trzeba się przeprowadzić do któregoś z rozwiniętych krajów .

    Odpowiedz
  • As(2016-11-17 22:15) Zgłoś naruszenie 20

    Spoldzielnie mieszkaniowe z milionowymi lokatami w banku mimo ze,to rzekome prywatne srodki spoldzielcow. Podobno wczesniej wspomagaly SDL

    Odpowiedz
  • Czeska z klanu(2016-11-17 21:50) Zgłoś naruszenie 20

    Volenti non fit iniuria

    Odpowiedz
  • Ela(2016-11-17 20:39) Zgłoś naruszenie 31

    Głupich nie sieją ale sami się rodzą.

    Odpowiedz
  • nieżalfrajerów(2016-11-17 20:06) Zgłoś naruszenie 52

    Tyle lat, tyle przypadków a zasoby frajerów wydają się niewyczerpane. Ofiarami padają mało inteligentni, zakompleksieni osobnicy przekonani o swojej mądrości i doskonałości. Nagle czuja się dowartościowani, nagle wydaje się im, że są elitą, że są ważni, bo ktoś wokół nich skacze. Skacze i owszem. Jak lis przez płot do kurnika. Jeśli kiedyś prokuratura dopadnie twórców piramidy to z odzyskanych kwot powinna odliczyć koszty poniesione przez Skarb Państwa.

    Odpowiedz
  • xxx(2016-11-17 18:26) Zgłoś naruszenie 133

    Witam, przystąpiłem do klubu z pewnych możliwości jakie ukazywał, rozwój osobisty ( były prowadzone szkolenia z rozwoju osobistego o czym nic nie jest w artykule ) początkowo szedł w stronę możliwości, rozwoju, nauki itp. Zaś kiedy na szkoleniach większa uwagę przykładano w jaki sposób zaprosić jaknajwieksza ilość osób i jak im sprzedawać pakiety to zaczęło mi to juz ostro śmierdzieć ... znikome korzyści z posiadania pakietu . Tylko zarobek jak ktoś wejdzie ... niesamowita pompa , garnitury, hotele i lexusy i porsche - klimat fajny jeśli wszystko by szło w sferę biznesowa ... a nie wciągania ludzi na "sile" i opowiadanie ze bedą bogaci i najlepsze -rzuć etat . Na spotkaniach typu biznes lunch początkowo przedstawiano interesujące rzeczy . Zaś pozniej to ta sama śpiewka , Powiem szczerze ze za poszukiwaniem czegos innego w życiu troche "ogłupiałem " przystąpiłem i jestem cholernie za to zły na siebie ... mam nauczkę - dzisiaj zapier*** na dwa etaty bo kasa przez ten cały teatrzyk poszła z dymem ! Pozdrawiam i liczę ze zrobicie z tym porządek

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • fr(2016-11-17 17:46) Zgłoś naruszenie 15

    odpowiedz na fan pagu Pay Trade Pay Trade Drodzy Państwo artykuł jest sponsorowany i nie zawiera w większości informacji prawdziwych. Pani Anno, problemem to nie jest bo wszystkie informacje mijają sie z prawdą. Oczywiście rozumiemy zaniepokojenie dlatego jeszcze dziś odniesiemy się do wyżej wymienionego artykułu oraz przypomnimy nasz regulamin by nie było żadnych wątpliwości co do działalności klubu Pay Trade " "Pay Trade Niestety tak duże przedsięwzięcie jak nasze ma swoich wrogów. Nie będziemy wymieniać z imienia i nazwiska"

    Odpowiedz
  • noja(2016-11-17 17:08) Zgłoś naruszenie 102

    Jest takie stare powiedzenie- dymasz ty, albo dymają ciebie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • watch dog(2016-11-17 16:29) Zgłoś naruszenie 150

    sam fakt ze firma jest zarejstrowana w Stanach na adres PRZYCZEPY CAMPINGOWEJ !!!,,daje odpowiedz na wszelkie pytania ,o co tu chodzi !!!! ? ,nie potrzeba wiecej glupawych I pustych dyskusji na ten temat . Odpowiedz jest prosta I jasana ,,,,,kolejny hochsztapler wodzi za nos naiwnych polaczkow ,dla ktorych synonimy bogactwa to dobrze skrojone garnitury I nowy model Lexusa !!!,,,,hahahahahahaahhaahhaha !! hihiihihihihihihihhiihihihihihihihihhihiihihihihihhi !!!!! typowo polskie naiwne I tepe myslenie !!! - wspolczuje !,ale ??,,nie zaluje ! ,glupcow nie brakuje !!

    Odpowiedz
  • Maciek(2016-11-17 15:50) Zgłoś naruszenie 25

    Amway, Avon piramidami? Ale z Ciebie kretyn, a jeszcze lepsi ci co ci wtórują. Jeśli mamy tylu ignoranców i imbecyli w kraju to nic dziwnego, że nie macie zielonego pojęcia, kiedy was ktoś na kase wydyma. Banda owiec do strzyżenia.

    Odpowiedz
  • Arni(2016-11-17 15:49) Zgłoś naruszenie 118

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób AVON i Amway to piramidy finansowe? Jestem bardzo ciekaw wiedzy. Ci co tak sądzą. Błagam, chcę poznać umysł barana co tak sądzi i jeszcze to uargumentuje. Całą przyjemność po mojej stronie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Janosik(2016-11-17 13:26) Zgłoś naruszenie 40

    Za Kaliego tez się wezmą.a kolegów chciał w to g...o wciągnąć.

    Odpowiedz
  • zyggy(2016-11-17 13:22) Zgłoś naruszenie 164

    Oto nowe Amber Gold: Piramida finansowa rośnie pod bokiem PiS ,piszecie bzdury firma istnieje od 3 ,4 lat. Wplaty są dobrowolne, ja nigdy nie chciałem zostać klubowiczem, więc nic nie traciłem, jesli ktoś chce być klubowiczem Pay Trade to jego wola.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Fotr(2016-11-17 11:50) Zgłoś naruszenie 90

    "W to, że przynależność do Pay Trade oznacza wyłącznie straty, a nie łatwy zarobek, przestaje wierzyć coraz więcej osób." Co pan chciał przez to powiedzieć?

    Odpowiedz
  • Marcin z Konina(2016-11-17 11:11) Zgłoś naruszenie 191

    Sawa oszukal wcześniej wiele osob , gwarantujac im zysk na niby jego grze na forex , przedstawial sie jako doswiadczony Trader. Ja i moja rodzina przez Sawe stracilismy oszczednosci życia ponad 200.000 zl .A teraz jak do niego nieraz jeszcze dzwonie to śmieje się mi do słuchawki i mowi ze i tak nic mu nie zrobimy bo on ma wszystko w społce w Wayoming a tam polskie prawo nie siega...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz