Klienci e-sklepu Piotr i Paweł mogą jako pierwsi w Polsce zapłacić za swoje zakupy spożywcze za pomocą PayPal.

Kupujący w Piotrze i Pawle mogą skorzystać zarówno z klasycznego systemu płatności PayPal, jak i innych udogodnień. Nowym klientom supermarket umożliwia szybkie, automatyczne logowanie i rejestrację konta na podstawie danych z PayPal. Klienci sklepu, którzy posiadają już konta Piotr i Paweł zyskują natomiast możliwość połączenia ich ze swoimi kontami PayPal i korzystania z bezpieczniejszych płatności online w swoim ulubionym internetowym supermarkecie. Ponadto, w wirtualnych koszykach dostępny jest skrót zakupowy, pozwalający uniknąć wypełniania długich formularzy transakcyjnych.

Już wkrótce, dzięki rozwiązaniom PayPal, w sklepie internetowym Piotr i Paweł będzie można zapłacić za produkty bez konieczności przenoszenia się na stronę systemu rozliczeń w celu autoryzacji transakcji. Płatności będziemy dokonywać dosłownie jednym kliknięciem.
Niedawno z podobne udogodnienie zaoferowało Allegro. Rozwiązanie to powstało dzięki współpracy z PayU, która jako instytucja płatnicza dba o bezpieczne procesowanie transakcji. Płatność jednym kliknięciem jest możliwa dla wszystkich użytkowników Allegro, którzy wybiorą płatność kartą.

Karty to początek – PayU zamierza przygotować równie szybką i łatwą płatność również przelewem bankowym w modelu PayU Express oraz udostępnić nowe rozwiązanie wybranym sklepom internetowym.

Oprac. T.J.