PKO Junior: pierwsze konto bankowe dla dziecka poniżej 13. roku życia

autor: Tomasz Jurczak01.07.2013, 10:23; Aktualizacja: 01.07.2013, 10:49
PKO Junior

PKO Juniorźródło: Materiały Prasowe

PKO Bank Polski uruchomił rewolucyjną ofertę dla najmłodszych dzieci. Bezpłatne, powiązane z kontem rodzica konto osobiste dla dziecka PKO Konto Dziecka oraz możliwość korzystania z serwisu bankowości elektronicznej PKO Junior.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Emigrant(2013-07-01 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    W Anglii takie konta istnieją od XIX wieku...

    Odpowiedz
  • Lui(2013-07-01 11:53) Zgłoś naruszenie 00

    Mój synuś ma i jest mega zadwolony! Śliczne to konto dla dzieci! Brawo

    Odpowiedz
  • yyy(2013-07-01 17:48) Zgłoś naruszenie 00

    wW Polsce takie konta oferują od dawna np. Aliorbank czy Deutschebank. Dobrze byłoby się najpierw czegoś dowiedzieć a nie pisać głupot robiąc reklamę PKO.

    Odpowiedz
  • .mom(2013-07-02 14:47) Zgłoś naruszenie 00

    Faktycznie, takie konta już są dostępne na polskim rynku, ja otworzylam takie konto w Alior Banku dla swojej córeczki:)

    Odpowiedz
  • basia(2013-07-03 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Do mnei to jakoś nie przekonuje. Ja swoje pierwsze konto w getin banku miałąm jak poszłam na studia, a wcześniej do niczego nie było mi potrzebne i sądzę, zę mojemu dziecku też do niczego sie nei przyda.

    Odpowiedz
  • wik(2013-07-03 15:28) Zgłoś naruszenie 00

    piszecie że takie konta są już dostępne w Polsce a to nie prawda w żadnym banku nikt trzylatce nie założy konta musisz mieć co najmniej trzynaście PKO jest jedynym takim bankiem, konta dla dzieci powyżej trzynastu lat to konta dla młodzieży proszę nie mylić tych dwóch różnych ofert

    Odpowiedz
  • anonimowa(2013-07-19 07:29) Zgłoś naruszenie 00

    ja właśnie zakladam

    Odpowiedz
  • kola(2013-09-20 11:36) Zgłoś naruszenie 11

    Wszystko pięknie i ładnie:) Ale mi to smierdzi naciaganiem rodzicow na posiadanie konta w PKO BP. Dla dziekca może bym i to konto założyła, ale z ROR'em własnie uciekam z tego banku i nie mam ochoty płacić słono za ich konto tylko po to, żeby dziecko miało konto-zabawkę:) W innym banku może mieć podobne, pewnie bez fantastycznego interfejsu do gier, ale przynajmniej bez opłat.
    Konto dla dziecka ma być lepem, na przyciagniecie kont dla doroslych , ktore im sie likwiduja w zastraszajacym tempie!

    Odpowiedz
  • Pielo3(2013-10-29 06:28) Zgłoś naruszenie 00

    Czytając opis konta to jest nic innego jak inny produkt PKO PB konto SKO założone przeze mnie córce za pośrednictwem szkoły, z tą tylko różnicą, że nie ma połączenia z kontem rodzica. Może konto junior byłby to dobry produkt bo jest kontrola konta dziecka i może zmobilizuje dzieci do oszczędności, ale nie ma karty i możliwości wypłat z bankomatu np. w czasie wyjazdu dziecka na wycieczkę, czy wakacje. Latem poczta polska wypuściła kartę zasilającą dla dzieci bez zakładania konta co prawda program był pilotażowy na region wielkopolski ale niestety też dla dzieci powyżej13 lat, można było to ominąć, a dziecko miało zabezpieczenie finansowe w czasie podróży na kolonii, bo rodzic mógł w każdej chwili doładować kartę w domu lub na poczcie gdy dziecku zbrakło pieniędzy, a jednocześnie uczyło to dziecka posługiwania się kartą i obliczania czy jeszcze ma pieniążki na koncie. Pozdrawiam wszystkich.

    Odpowiedz