Skroplony gaz ziemny z USA może dać Polsce bezpieczeństwo energetyczne

26.02.2019, 20:19; Aktualizacja: 26.02.2019, 20:20
Platforma wydobywcza naSkroplony gaz ziemny (LNG) ze Stanów Zjednoczonych może dać Polsce bezpieczeństwo energetyczne; na jego eksport do Polski, ze względów politycznych i gospodarczych, nalega administracja prezydenta Donalda Trumpa - pisze we wtorek "New York Times".

Platforma wydobywcza naSkroplony gaz ziemny (LNG) ze Stanów Zjednoczonych może dać Polsce bezpieczeństwo energetyczne; na jego eksport do Polski, ze względów politycznych i gospodarczych, nalega administracja prezydenta Donalda Trumpa - pisze we wtorek "New York Times".źródło: Bloomberg

Skroplony gaz ziemny (LNG) ze Stanów Zjednoczonych może dać Polsce bezpieczeństwo energetyczne; na jego eksport do Polski, ze względów politycznych i gospodarczych, nalega administracja prezydenta Donalda Trumpa - pisze we wtorek "New York Times".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • kat(2019-02-27 20:02) Zgłoś naruszenie 12

    Co za idiotyzm z tym gazem. Czy te bałwany z rządu chcą pogrążyć Polskę w imię ratowania budżetu imperialistycznego USA? Nie zdziwię się jak amerykańcy i zdrajcy rządzący Polską pogrąźą nas w biedzie, tak jak ukraińców. Nawet pięcioletnie dziecko wie, że trzeba kupować tam gdzie jest taniej, a nie ******** dyrdymały o jakimś bezpieczeństwie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie