Rząd zadba o finanse i zdrowie emerytów

autor: Bożena Wiktorowska14.08.2015, 07:31; Aktualizacja: 14.08.2015, 08:46
seniorzy-telefon-emeryt.jpg

Równocześnie będzie monitorowany stan zdrowia seniorów i jego uwarunkowania oraz jakość życia związana ze zdrowiem, w tym dostępność do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznychźródło: ShutterStock

Rada Ministrów corocznie, do końca września, będzie przedstawiać Sejmowi i Senatowi informację o sytuacji osób starszych. Taki nakaz wprowadza projekt ustawy o osobach starszych przygotowany przez posłów z komisji polityki senioralnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (29)

  • Możemy też wczesniej uderzyć w kalendarz.(2015-08-14 15:32) Zgłoś naruszenie 00

    Rząd PO i PSL już zadbał o uprzywilejowanych wczesnych emerytów TUSKOeBUZKA.
    Na których robić mamy średnio aż o 24 lata dłużej!!! do wieku 67 lat.

    Odpowiedz
  • zenek(2015-08-14 12:49) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu w programy wpakują miliony a gdy przyjdzie do realizacji to usłyszymy starą gadkę-nie da się,za drogo

    Odpowiedz
  • Kopacz czyMengele(2015-08-14 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    Dziekuje Tusk i Kpoacz zadbali --do piachu -praca przez 52 lata (od 15r zycia ) emerytura ma pokryć koszt pogrzebu którego zasiłek uwalił Tusk do ceny trumny dykturowej.

    Odpowiedz
  • annawro777(2015-08-14 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Tak obecny rząd zadba o emerytów jak były prezydent Komorowski zadbał o ... rozwikłanie tajemnicy katastrofy smoleńskiej

    Koniecznie obejrzyj ten film

    http://solidarni2010.pl/31406-komorowski-uwiklany-w-zamach-w-smolensku.html

    Odpowiedz
  • marek(2015-08-14 10:27) Zgłoś naruszenie 00

    POLSKA - jedyny kraj Europy,gdzie nie są refundowane najnowsze leki rakowe . POLSKI OBÓZ ZAGŁADY

    Odpowiedz
  • emeryt(2015-08-14 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    Czyżby rząd zaprzestał okradać emerytów podczas corocznych waloryzacji ? skrócił kolejki do lekarzy i obniżył ceny leków?

    Odpowiedz
  • annawro777(2015-08-14 09:40) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego dopiero teraz przed wyborami WŁADZA - bojąc się o swoje stołki - UDAJE< ŻE ZAJMUJE SIĘ EMERYTAMI !!! TO KOLEJNE OSZUSTWO I "NABIJANIE W BUTELKĘ" PRZECIĘTNEGO POLAKA

    Odpowiedz