Wielkie porządki na kontach otwartych funduszy emerytalnych

autor: Bożena Wiktorowska29.05.2015, 07:17; Aktualizacja: 29.05.2015, 08:31
senior, smutek

OFE będzie wysyłać oszczędzającym w II filarze informacje o rozpoczęciu przekazywania środków do ZUS dopiero wówczas, kiedy zainteresowanemu pozostanie do emerytury mniej niż 10 lat.źródło: ShutterStock

OFE będzie wysyłać oszczędzającym w II filarze informacje o rozpoczęciu przekazywania środków do ZUS dopiero wówczas, kiedy zainteresowanemu pozostanie do emerytury mniej niż 10 lat.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Pytanie?(2015-07-18 20:33) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem w OFE od początku, co roku dostawalem informacje o zgromadzonych srodkach, przed sama emerytura uchwalono ustawę z suwakiem do ZUS, wszystko tam przekazano, emerytury z tego nie mam naliczonej, policzono wg korzystniejszego wg zusu wariantu bez ofe, pytam się wobec tego, gdzie moje środki z OFE i jaki maja wpływ na wysokość mojej emerytury, odpowiedzi nie mam, emeryt stary człowiek dowie się , że został wpuszczony w maliny

    Odpowiedz
  • Porządki - czy to znaczy, że oczyszczą konta ?(2015-06-01 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    (?)

    Odpowiedz
  • xxx(2015-06-01 13:26) Zgłoś naruszenie 00

    Chore , patologiczne państwo . Traktowanie większości obywateli jak niewolników w imię rozpieszczania grup uprzywilejowanych . Rozsadki ludzie uciekają z tego piekła. Najwyższa pora dać zidiociałej władzy do zrozumienia , iż nie godzimy się na takie nikczemne traktowanie . Wyjeżdżajmy , niech się wyludni to piekło i niech pozostaną sami uprzywilejowani i zidiociali politycy .

    Odpowiedz
  • viatrak(2015-05-31 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    Do 4 i 6. Każdy mógł zostać górnikiem, żołnierzem, ubekiem itp. Prezydent już po 5 latach - jednej kadencji ma 75% dożywotniej prezydenckiej pensji.
    W RP niemal każdy korzysta z jakichś przywilejów, deputatów, ulg, protekcji, szybkich, wczesnych lub powolnych emerytur. Wybierajcie KORWINa to zlikwiduje ulgi i przywileje i będziecie spać spokojniej.

    Odpowiedz
  • Anna(2015-05-31 16:16) Zgłoś naruszenie 00

    do 4

    jakie 24 lata, policz dobrze - mundurowy może przejść na emeryture po 15 latach pracy tj. w wieku 34 lat a my w wieku 67 tj. po 48 latach pracy - różnica 33 lata!!! a nie 24

    Odpowiedz
  • Wielkie porządki ???!(2015-05-30 04:21) Zgłoś naruszenie 00

    (???)

    Odpowiedz
  • Instytut Segregacji Rasowej III RP.(2015-05-29 13:46) Zgłoś naruszenie 00

    Dzisiaj wg pseudo reformy emerytalnej 67 lat TUSKOeBUZKA mamy:
    POdludzi zmuszonych robić aż o 24 lata! dłużej od uprzywilejowanych wczesnych emerytów górników i mundurowych.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2015-05-29 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Informuję Inwestora ( i innych naiwniaków ) , że nadal jest w złodziejskim OFE .

    Odpowiedz
  • inwestor mimo woli(2015-05-29 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    Byłem w OFE od samego ich początku i nigdy nie dostałem zadnego listu czy maila o stanie zgromadzonych funduszy. No i już tam nie jestem, wolę być okradany tylko przez ZUS

    Odpowiedz